Hikaye Tanıtımı Öne Çıkanlar ve Hikayeler Arşivi

Hikaye Tanıtımı Öne Çıkanlar ve Hikayeler Arşivi

Bugün Instagram Hikayeleri'ndeki en sevdiğiniz anları tutup kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak şekilde paylaşmanıza olanak tanıyan iki yeni araç sunuyoruz. hikayeler Vurguları, profilinizin yeni bir parçası olup, paylaştığınız hikayelerle kim olduğunuzu daha fazla gösterebilirsiniz. Ve vurgulamaları oluşturmanıza yardımcı olmak için hikayeleriniz artık otomatik olarak özel hikayeler Arşivine kaydedilecek, böylece istediğiniz zaman onları yeniden yaşayabilirsiniz.

Hikayeler özeti

Geçtiğimiz yıl, Instagram Hikayeleri kendinizi nasıl ifade ettiğinizin önemli bir parçası haline geldi - ancak hikayelerinizi 24 saatten fazla sürdürebilmenin kolay bir yolu yoktu. Artık paylaştığınız hikayeleri vurgulayıp profilinizde gruplayarak kimliğinizi daha eksiksiz bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Hikayeler Önemli özellikler profilinizde biyolojinin altında yeni bir bölümde görünür. Bir vurgu oluşturmak için en soldaki "Yeni" çevreye dokunun. Buradan, arşivinizdeki hikayeleri seçebilir, vurguluğunuz için bir kapak seçebilir ve ona bir isim verebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, vurgulamanız, profilinizde birisi kendine dokunursa bağımsız bir hikaye olarak oynayan bir daire şeklinde görünür. Önemli özellikler, profilinizi kaldırana kadar profilinde kalır ve istediğiniz kadar çok sayıda vurgu yapabilirsiniz. Bir vurguyu düzenlemek veya kaldırmak için, profilinizde bu vurguyu basılı tutmanız yeterlidir.

Hikaye Vurguları, kişiliğinizin her iki tarafını da göstermenize ve hikayenize geçmişte paylaştığınız her şeyin öne çıkmasını sağlar. Devam eden futbol sezonunuzun en güzel anlarından, sevdiklerinin yakaladığı tüm hikayelerden, en çok önem verdiğiniz ilgi alanlarından ve etkinliklerinizden profiliniz üzerinde bir ev var.

Hikayeler Arşivi

Hikayeler ilerleyince, kullanım ömrü bittiğinde arşivinize otomatik olarak kaydedilir. Bu, en sevdiğiniz anları daha sonra tekrar ziyaret etmenizi veya onları bir vurgulama yaşamında tekrar canlandırmanızı kolaylaştırıyor.

Arşivinizdeki hikayelere erişmek için profilinizdeki Arşiv simgesine dokunun. Buradan, Mesajlar Arşivi ile yeni hikayeler Arşivi arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz . Hikayeler Arşivinizde hikayeleriniz, en yeni hikayeleri en alttaki bir ızgarada görünür. Her günün ilk hikayesi, siz kaydırırken arşivinizde gezinmenize yardımcı olacak bir tarih göstergesi gösterecektir.

İzlemek için arşivinizdeki herhangi bir hikayeye dokunun. Buradan hikayene ekleyebilir, postayla paylaşabilir veya profilinizdeki bir vurguya ekleyebilirsiniz.

Arşivlenen hikayelerinizi yalnızca siz görebilirsiniz ve profil ayarlarınızda otomatik arşivlemeyi istediğiniz zaman kapatmayı seçebilirsiniz.

2018-01-15 08:40:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram'ın Yeni Özelliği, Eski Hikayelerinizi Hatıraya Dönüştürmeye Geldi

Instagram'ın Yeni Özelliği, Eski Hikayelerinizi Hatıraya Dönüştürmeye Geldi

Instagram, 24 saati geçen hikayelerinizi yeniden eklemenize izin veren özelliğini duyurdu. Bunun için hikaye seçiminde galeri rulonuzun derinliklerine inebilirsiniz. Snapchat her geçen gün kötüye

Instagram’daki Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Instagram’daki Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Instagram’da kaliteli paylaşımların yanı sıra ilgi çekici içerikler paylaşmanız, takipçi sayınızı doğrudan etkileyecek ve size takipçi artışı

instagram takipçi hilesi 2016

instagram takipçi hilesi 2016

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. instagram`da popüler olmak istiyorsanız hiç düşünmeden instagram takipçi hilesi