İnstagram Canlı Yayınlarda Yenilikler

İnstagram Canlı Yayınlarda Yenilikler

Instagram ilk kez Ağustos ayında duyurduğu canlı yayına arkadaş davet etme özelliğini nihayet aktif etti.Bu özellikle beraber bugüne kadar sadece tek bir profil üzerinden gerçekleştirilebilen canlı yayınlara farklı kişiler de davet edilebilecek ve tek bir canlı yayında birden fazla kişi olabilecek.Aktif kullanıcı sayısıyla 700 milyonu aşan fotoğraf ve video paylaşım ağı Instagramcanlı yayın özelliğini geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay canlı yayına arkadaş ekleme özelliğini getiren Instagram, bu kez istek butonu ile kullanıcıların yayına katılmasını kolaylaştıracak.

Instagram'ın uzun süredir test aşamasında olan arkadaşlarınızla beraber canlı yayın yapma özelliği, yayınlanan güncelleme ile birlikte platforma geldi. Özellikle aynı anda en fazla bir arkadaşınızla daha canlı yayın yapabileceksiniz. 

Instagram, canlı yayın özelliğine bir güncelleme daha getirdi. Bu yeni özellik ile insanlar, bir arkadaşlarını davet ederek ortak canlı yayın yapabilecek, hatta geçtiğimiz ay sunulan yüz filtreleriyle eş zamanlı olarak oynayabilecekler. 

Instagram canlı yayına birini davet edebilmek için o kişinin canlı yayını hali hazırda izliyor olması gerekiyor. İzleyiciler arasından seçilen kişi daveti kabul ettiğinde ekran ikiye bölünüyor ve ortak yayın başlıyor.

Instagram ikili canlı yayın özelliği nasıl kullanılır? 

Canlı yayını başlattıktan sonra sağ altta yer alan ikili yayın butonuna basın. İzleyicileriniz arasında eklemek istediğiniz kişiyi seçerek canlı yayına davet edin. Davet ettiğiniz kişi bu daveti kabul ettiğinde ekran ikiye ayrılarak aynı anda canlı yayın yapmanızı sağlayacaktır.

nstagram canlı yayını açtığınızda sağ alttaki yeni simgeye dokunun ve şu anda izlemekte olan herkesi davet etmek için 'Ekle'ye basın. Arkadaşınız canlı yayına katıldığında ekran ikiye bölünüyor ve arkadaşınız ekranın hemen altında çıkıyor.

Yayın sırasında davet ettiğiniz kişiyi yayından kaldırıp yayın süresi boyunca başka arkadaşlarınızla da canlı yayına devam edebiliyorsunuz.

Birisiyle birlikte canlı yayın yaptığınızda, "Hikayeler" listesinde takipçileriniz de anlık olarak bunları görebilecek. Canlı yayınlarınız yine 24 saat boyunca "Hikayeler" kısmında yayınlayanacak ve daha sonra kaybolacak. Bunları her zamanki gibi telefonunuza kaydedebilirsiniz. 

2017-12-08 19:38:27

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

 İnstagram Hilesiyle Takipçi Kazanma

İnstagram Hilesiyle Takipçi Kazanma

Sosyal medya instagram takipçi hilesi, kullanıcılar için bulunmaz bir nimet desek doğru olacaktır. Her insan takipçi kasmanın yollarını merak ediyor. Aynı zamanda kendi bildiklerini yapıyor.

İnstagram Takipçi Hizmeti

İnstagram Takipçi Hizmeti

Takipçi Sayımı arttırmak için neler yapabilirim ? Takipçi sayınızı arttırmanın en kolay yolu sitemiz'dir.Sitemizden krediniz kadar takipçi gönderebilirsiniz.Ayrıca her 2 saatte 100 krediye

Youtube Go İle Offline Video İzleyin

Youtube Go İle Offline Video İzleyin

Youtube üzerinden offline olarak video izlemeye olanak sağlayan Youtube Go, duyurulmasının ardından çok fazla bir zaman geçmeden ülkemizden de kullanıma açıldı. Bilindiği üzere bu uygulama