İnstagram’da Fotoğraflarını Beğendir

İnstagram’da Fotoğraflarını Beğendir

İnstagram’da Fotoğraflarını Beğendir

Sosyal medya kullanıcılarının gün geçtikçe artması sebebi ile insanlar arasında bir rekabet başladı. Kişiler sosyal medyalar nedeniyle asosyalleşir iken internette gezinmeyi kendine dünya olarak gören ve çok önemseyen insanlar vardır. Bu insanlar için sosyal medya hesaplarında ki takipçi sayıları çok önemlidir. Ya da İnstagram’a yüklediği bir fotoğrafa az sayıda beğeni gelmesi canını sıkabilir.

Bu sorunlar için ise instagram beğeni hilesi mevcuttur. Youtube da ise yine bir abone arttırma çabasında olan insanlara rastlamak zor değil. Genel anlamda sosyal medya diye adlandırılan İnstagram fotoğraf paylaşım web sitesinde başka insanlara dilediğiniz zaman fotoğraflarınızı beğendirip sizi takip etmesini sağlayabiliyorsunuz.

İnstagram’da Beğeni Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagram için takipçi sayınızı ve beğeni sayınızı arttırabileceğiniz birçok site internette mevcuttur. İnstagram beğeni hilesi olarak adlandırılan bu sitelerin bazıları size takipçi kazandırmak adına ücret talep ederken bazı sitelerde ise fotoğraflarınızı beğendirmek ya da takipçi kazanmanız ücretsizdir.

Ücretli sitelerde ücretler çokta yüksek değildir. Ve gerçekten çok uygun fiyatlara çok büyük takipçi sayıları kazanabiliyorsunuz. Ancak bunun yanı sıra ücretsiz olan sitelerin işleyişinden bahsetmek gerekirse, şöyle ki; başkalarını takip etmeniz karşısında size kredi veren siteler mevcuttur ve bu sitelerin sayısı da hayli fazla. Başkalarının fotoğraflarını beğenerek ve takip ederek kazandığınız kredileri. Diğer insanlara kendinizi takip ettirmek ya da fotoğraflarınızı beğendirmek adına kullanabiliyorsunuz.

Beğeni Satın Almak İçin Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Sitelere üye olarak güvenli bir site olduğuna kanaat getirmenizin ardından sitelerin size sunmuş olduğu ödeme seçeneklerini görüntüleyebileceğiniz kısımlar mevcuttur. Her sitenin bu konudaki anlayışı farklı olduğundan bu konuda net bir bilgi verilemez.

Ancak genel olarak yatırım seçenekleri arasından en kullanışlı olanı havale ve kredi kartı seçenekleridir. Eğer mümkünse havale ya da EFT yöntemlerini tercih etmeniz güvenliğiniz açısından daha sağlıklı olacaktır. Çünkü bu dönemde hangi site olursa olsun internette Kredi kartı bilgilerinizi 2.Şahıslarla paylaşmanız güvenli olmayacaktır.

Beğeni ve Takipçi Satın Almanın Zararları

Sosyal medya hesaplarınız için takipçi ve beğeni sayısı satın alabileceğiniz birçok site olduğunu belirtmiştik. Ancak bu sitelerden bazıları güvenli değildir öncelikle beğeni satın almak istediğiniz siteyi iyice inceleyip güvenli olduğundan emin olmanız çok önemlidir. Bir diğer önemli kısım ise sitenin iletişim bilgilerini kontrol etmeniz.

Siteye herhangi bir aksi durumda ulaşabileceğiniz bir telefon numarası ya da e-posta adresi olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Tüm bunları aştıktan sonra birde şöyle bir şey var ki bazı siteler sahte hesaplar satmaktadır. Yani instagram beğeni satın aldığınız da fotoğraflarınızı beğenecek olan hesapların sahte olma durumu da söz konusudur. Bu sebepten takipçi veya beğeni satın alacağınız sitenin dürüstlüğünden de emin olmalısınız.

Çok önemli olan bir başka konu ise takipçi sayınız ile beğeni sayınızın ters orantılı olmamasıdır. Şöyle ki; Takipçi sayınız 500 iken, Fotoğraflarınızın beğeni sayısının 3-4 binlerde olması oldukça garip bir durumdur ve takipçileriniz tarafından hoş karşılanmayacaktır. Elinizde takipçilerinizi kaybetmenize de sebep olabilir.

2017-10-18 07:52:37

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipçi Hilesi 2017 | İnstagram Takipçi Kazan

İnstagram Takipçi Hilesi 2017 | İnstagram Takipçi Kazan

Günümüzde pek çok sosyal medya platformunu insanlar aktif olarak kullanmaktadırlar. Bu sosyal medya platformlarından biri de instagramdır. İnstagram çok fazla aktif kullanıcı olan bir sosyal

Instagram'ın Yeni Özelliği, Eski Hikayelerinizi Hatıraya Dönüştürmeye Geldi

Instagram'ın Yeni Özelliği, Eski Hikayelerinizi Hatıraya Dönüştürmeye Geldi

Instagram, 24 saati geçen hikayelerinizi yeniden eklemenize izin veren özelliğini duyurdu. Bunun için hikaye seçiminde galeri rulonuzun derinliklerine inebilirsiniz. Snapchat her geçen gün kötüye

İnstagram Takipçi Ve Beğeni Hilesi

İnstagram Takipçi Ve Beğeni Hilesi

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. Teknoloji çağı günümüzde sosyal medya kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır.