İnstagram'da Hesap Değeri

İnstagram'da Hesap Değeri

Sosyal medya hergün gelişen gitgide büyüyen 7'den 70e kullanılan büyük bir paylaşım platformu olan İnstagramın yeni getirilmesi planlanan pasif özelliği hakkında bilgilendireceğiz.

Popüler sosyal medya platformu Instagram’da bazı hesapların takipçi sayıları milyonlarla ölçülüyor. Bu hesapların sahipleri de paylaşımları üzerinden para kazanıyor. Inkifi isimli uygulama ile Instagram kullanıcılarının bir fotoğraftan kazanabileceği para hesaplanıyor.

Inkifi’nin internet sitesine giriş yaparak gönderilerinizin değerini ölçebiliyorsunuz. Sitede bulunan bölmeye Instagram’daki kullanıcı adınızı yazarak ‘enter’ tuşuna basmanız yeterli oluyor. Siz giriş yaptıktan sonra sistem hesaplamaları yapıyor. Ortaya çıkan sonuç Sterlin ve Dolar cinsinden gösteriliyor. Böylece siz de Instagram hesabınıza reklam alsanız paylaşım başına elde etmeniz gereken ücreti görebiliyorsunuz. Takipçi sayısı arttıkça reklam değeri de artıyor.

Peki daha çok nasıl para kazanabileceğim bir ortam hazırlarım ? Hesap gönderilerinizin reklam değerinin artması için hesap gönderilerinizin görüntülenmesinin de artması gerekir.Bunun ise tek çözümü İnstagram takipçi hilesi kullanmaktır.İnstagram takipçi hilesi sayesinde takipçileriniz artacak ve bu sayede gönderileriniz daha çok kiiye ulaşacak , görüntülenme sayısı artacak.Bu sebeple de reklam değeriniz tavan değere yükselecek ve para kazanabileceğiniz bir ortam oluşturmuş olacaksınız.

Nasıl Takipçi Alabilirim ? Alım yapmak yeni site tasarımımız ile artık çok daha kolay Sitemize instagram hesabınız ile giriş yapıp takipçi gönderme aracını kullanmanız yeterli olucaktır.Her yarım saatte 75 ücretsiz kredi alırsınız.Eğer kredileriniz yenilenince haber almak isterseniz siteye giriş yaptığınızda yukarıda çıkan kutucuğa evet olarak cevap vermeniz yeterli olucaktır.Bu sayede her kredi yenilenmesin de haberiniz olucaktır.Veyahutta sitemizde paketler bölümünden takipçi paketlerini en uygun fiyata alıp kullanadabilirsiniz.Paketler en geç 1 saat içerisinde hızla ve güvenle teslim edilir.Takipçi paketlerini bay bayan , türk , yabancı ,bot olarak seçebilirsiniz.Tüm takipçiler aktif takipçilerden oluşmaktadırlar.

İnstagram takipçi hilesi adında binlerce site var bizi niye tercih edesiniz ki?

İşte Bu Yüzden !!!

-%100 Güvenilir

-Tamamen Yasal bir hizmet veren

-Hızlı gönderime sahip

-Sade ,kolay ve şık bir tasarıma sahip

-Türk, Aktif ve gerçek kullanıcılar sağlayan

-Oldukça ucuz paketlere sahip

Bir siteyiz. Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Soru ve sorunlarınız için site bilgilerimizden iletişim bilgilermize ulaşıp gerekli cevabı/yanıtı alabilirsiniz.

2017-12-05 21:53:03

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram'da Birden Fazla Paylaşımı Toplu Halde Silmek

Instagram'da Birden Fazla Paylaşımı Toplu Halde Silmek

Instagram hesabınızda paylaştığınız birden fazla paylaşım yani fotoğraf veya videoyu toplu halde silmeniz instagram uygulamasını kullanarak mümkün değildir. Instagram hesabınızda paylaştığınız

İnstagram'ın İşletme Sayısı Açıklandı

İnstagram'ın İşletme Sayısı Açıklandı

Geçtiğimiz Temmuz ayında sadece 15 milyon işletme hesabına sahip olan Instagram, dün 25 milyon aktif işletme hesabına sahip olduğunu açıkladı. Şimdiye kadar pek çok farklı veriyi basınla

İnstagram Takipçi Hilesi 2017 | İnstagram Takipçi Kazan

İnstagram Takipçi Hilesi 2017 | İnstagram Takipçi Kazan

Günümüzde pek çok sosyal medya platformunu insanlar aktif olarak kullanmaktadırlar. Bu sosyal medya platformlarından biri de instagramdır. İnstagram çok fazla aktif kullanıcı olan bir sosyal