İnstagram'da Para Kazanmak

İnstagram'da Para Kazanmak

Amacı ise bir paylaşım ağı olmak.

Yani siz birşeyler paylaşıyorsunuz başkaları bir şeyler paylaşıyor yorumlar yazabiliyorsunuz beğenebiliyorsunuz kısa bir kelimeyle özetlemek gerkirle bir sosyal ağ sosyal çevre oluşturmayı sağlamakta.

İnstagram'a eklenen reklamlar özelliği artık tam anlamıyla kullanıma başlandı.Binlerce firmanın reklamını artık barındıran İnstagram her geçen hün yeni özelliklere ve yeni konulara imza atmakta.Son birkaç yıldır satış ve pazarlamada bir kavram var: "Toplum üzerinde etkili olan insanlar aracılığıyla pazarlama." Sosyal medyanın ünlüler için ciddi bir gelir kaynağı olduğunu söylemek yanlış olmaz..

İnstagram'da sizler için bir gelir kapısı sunmuş peki siz nasıl yayarlanacaksınız ?

Peki Gelir Konusunda Ne Gibi Bir Faydası Olur Diye Soracak Olursanız ;

İnstagramda ki takipçiler beğeniler tek internet kullanıcılarını alakadar etmemekte birde şirketlerin (firmaların) ilgisini çekmektedir.

Reklam lar sayesinde gelir elde edebilirsiniz. Örneğin bir İnstagram hesabınız bulunmakta ve çok fazla takipçiniz var bir şirketin dikkatini çektiniz.Şirket size bir mail gönderdi ve sizle iş birliği yapmak istediğini söyledi.Sizde belli bir gelir karşılığı bu teklifi kabul ettiniz.Daha sonrasında bu firmanın reklamını paylaştınız ve durduk yere para kazandınız.

Yararlanmanız için öncelikle bir fenomen olmanız lazım yani sizi herkesin tanıması binlerce takipçi , beğeni ve yoruma ihtiyacınız var;

Eğer sizde para kazanmak istiyorsanız öncelikle küçük bir fiyatı cebinizden çıkarmanız gerekmekte.

Sitemize giriş yapıp sitemizden takipçi beğeni ve yorum satın alın merak etmeyin zaten oldukça ucuz bir fiyata alacaksınız.Daha sonrasında belli bir ara ile paylaşımlar yapın yani hesabınızla ilgilenin ve illaki bir firmanın dikkatini çekeceksinizdir.

Size bir mail gönderiri sizde belli bir fiyat karşılığı o firmanın reklamını vermeyi kabul ederseniz buradan dudak uçuklatıcı paralar kazanabilirsiniz.

Peki Nasıl Takipçi Kazanabilirim ?

Burada işleve giriyor ve sizlere binlerce instagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi ve yorum hilesini ucuz güvenli ve yasal bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

2017-12-05 21:46:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram Takipçi Satın Al

Günümüzde ürün veya markamızı tanıtmak için sosyal ağ mecralarının çok fazla faydası vardır. Sosyal ağlarda ürün satarak daha fazla hedef kitleniz olan müşterilerinize hızlı bir şekilde

İnstagram Unfollow

İnstagram Unfollow

İnstagram'da neredeyse her instagram kullanıcısının biyografisinde unfloow yazısını görmüşsünüzdür.Peki unfollow nedir ? Unfollow karşılıklı takip işleminde bulunmayanı takipten çıkarmaktır.

Facebook'a Yeni Buton

Facebook'a Yeni Buton

Sitemiz sizlere en iyi en hızlı ve en güvenilir instagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi hizmeti vermektedir.Sitemiz ile artık instagram'da çok kısa birsürede fenomen