İnstagram'da Reklam Verme

İnstagram'da Reklam Verme

Instagram Sponsorlu Reklamlarla Satışınızı Artırın

Fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağı olan instagramda pek çok ticari faaliyet de gerçekleştirilmektedir. Günümüzde reklam anlayışı daha çok sosyal ağlara evrildiğinden dolayı pek çok firma sosyal ağlarda reklam verme ihtiyacı hissetmektedir. Özellikle popülerliği ile öne çıkmakta olan instagramda sponsorlu reklamlar başköşede yer almaktadır. Sponsorlu reklamların etkili bir şekilde sunulabilmesi için takipçi kitlesinin çok yüksek olması ve popüler bir hesaptan erişim sağlanması önemlidir. Bu noktada sosyal medya danışmanlığı yapmakta olan firmamız her türlü firmanın reklam çalışmalarında sponsorlu reklam opsiyonunu devreye sokabilmektedir.

Sponsorlu Reklam Nasıl Verilir?

Eğer siz de firmanızı daha popüler hale getirmek için İnstagram'ı kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka sosyal medya danışmanlığı konseptimizde yer alan sponsorlu reklamlara yer vermelisiniz. Sponsorlu reklamların en büyük avantajı tüketicideki güven unsurunun pekiştirilmesi ve çok kısa sürede geniş bir takipçi kitlesine ulaşmasıdır. İstediğiniz kalitede sponsorlu reklamın hazırlanabilmesi için görsel unsurlara önem verilmekle beraber reklamın yerleştirilme tarzı ve içeriği de kurumumuz tarafından oluşturulmaktadır.

2018-03-03 15:39:35

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Kullanımını Kendinize Göre Düzenleyebileceğiniz 8 Püf Nokta

Instagram Kullanımını Kendinize Göre Düzenleyebileceğiniz 8 Püf Nokta

nstagram uygulaması artık sosyal medyanın adı en çok duyulan uygulamalarından biri haline gelmeye başladı. Instagram’ın kullanıcı sayılarının 600 milyon gibi rakamlara ulaşmasıyla beraber

İnstagram Hikaye Kaydetme Özelliği

İnstagram Hikaye Kaydetme Özelliği

Instagram, Snapchat’in Hikayeler özelliğinden sonra Anılar özelliğini de kopyalamaya karar verdi. Hikayelerinizi uygulama üzerinde saklayabilmenizi sağlayan bu özelliğe Instagram

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklerim?

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklerim?

Instagram’a bilgisayar üzerinden fotoğraf yüklemek artık çok kolay. Gramblr adındaki küçük bir program yardımıyla bilgisayarınız üzerinden Instagram’a fotoğraf yükleyebilirsiniz.