İnstagram’dan Bir Yeni Özellik Daha: Stop Motion

İnstagram’dan Bir Yeni Özellik Daha: Stop Motion

Fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, gün geçtikçe daha da yetenekli hale geliyor.

Geçtiğimiz hafta kullanıma sunulan Superzoom’dan çok daha fazla ilgi göreceğini düşündüğümüz yeni bir özellik daha test aşamasında: Stop Motion!

Hikayeler özelliği ile rakibi Snapchat’e çalım atan Instagram, bu özelliği geliştirmeyi sürdürüyor. En son tanıtılan Superzoom ile kullanıcılarının video çekerken daha fazla eğlenmesine olanak sağlamıştı. 

Çekilen fotoğrafların arka arkaya sıralanmasıyla video etkisi oluşturan Stop Motion, en az Instagram’ın bir diğer özelliği Boomerang kadar ilgi görecek gibi duruyor. Şimdilik test aşamasında olan özelliğin, çok yakında kullanıma sunulması bekleniyor.

Stop Motion’ın Instagram’da olması konusunda siz ne düşünüyorsunuz ?

2017-11-16 07:06:28

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Birden Fazla Facebook Sayfasını Birleştirmek

Birden Fazla Facebook Sayfasını Birleştirmek

Facebook artık insanların yaptıkları çalışmaları büyük kitlelere ulaştırabilmesi açısından önemli bir araç haline geldi. Sanatçılar, esnaflar, pazarlamacılar ve şirket sahipleri gibi

İnstagram Şifremi Unuttum!

İnstagram Şifremi Unuttum!

Instagram, 2010 Ekim'de, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından ilk olarak IOS (iPhone-iPad) için geliştirilen, sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda oldukça

Sayısız İnstagram Beğenisi

Sayısız İnstagram Beğenisi

Sayısız İnstagram Beğenisi İçin  Büyük ya da küçük, kadın veya erkek fark etmeksizin aktif olarak kullanılan instagram aracığı ile sizler de dünyaya bakış açınızı değiştirin.