İnstagram Hesap Güvenliği

İnstagram Hesap Güvenliği

Site tercihiniz için teşekkürler.Sizlere en hızlı en faydalı ve en güvenilir instagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi hizmeti vermekteyiz.

Öncelikle en önemli  kural :Hesabınıza kat kat güvene almak istiyorsanız mutlaka E-mail adresiniz ile telefon numaranızı hesabınıza ihmal etmeyin.

Nasıl Ekleyebilirim?

  1. Instagram profilinizi açınız ve Profili Düzenle seçeneğine dokunun.
  2. Burada yer alan seçenekler kısmından alt kısımda bulunan Gizli Bilgiler seçeğinde bulunan Email kısmına kendi aktif olarak kullanmış olduğunuz mail adresinizi giriniz.
  3. Daha sonrada ikinci kutuya da yine aynı şekilde kullanmış olduğunuz telefon numaranızı giriniz.
  4. Sizden istenilen talimatlara uyarak, bu istekleri SMS ile onaylayınız.

Bu işlem sonucunda Instagram profiliniz artık eskisinden daha güvenli bir şekilde saklanacaktır ve başkaların eline geçme olasığı %1 olacaktır. Bunun için mutlaka sizlerde hesabınızı güvene almayı ve içerisinde önemli mesajlarınız var ise her çıkış yapmadan önce mutlaka silmeyi unutmayınız.

Bununla beraber hesap giriş sayfalarında fake bölümlerde oluşturulabiliyor. Bu nedenle giriş yaptığınız yerin mutlaka resmi Instagram giriş sayfası olduğundan emin olmalısınız. Aksi halde sahte kullanıcıların hedefi haline gelebilirsiniz. Diyelim ki başka bir cihazdan giriş yapma zorunluluğunuz var. O zaman da mutlaka hesap çıkışı yapmanız ve hesabınızın bilgilerinin silinmesi için çerez silme işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Bu sayede giriş bilgilerinizi güvenliğe alabilirsiniz. 

Güvenmediğiniz mailleri görüntülemeyin. Aksi halde yine hesap bilgileriniz çalınabilir. Sadece bu yöntemlere dikkat etmek bile Instagram güvenliğinizi arttırmanızı sağlayacaktır. Bunun dışında sağlam bir virüs programı da kullanmanız gerekiyor. Zira bu programlar bilgisayarların veya akıllı telefonların sahte yazılımlara karşı koruma sağlıyor. Böylece telefonunuza ya da bilgisayarınıza sızma yapılamıyor.

1- Güçlü bir parola kullanın

Hesabınıza girmeye çalışan birisinin işini zor hale getirin. İnsanlar ve makineler tarafından tahmin edilemeyecek parolalar bulmaya çalışın. Parolalarınızda harf ve işaretleri de kullanın. Kısa ve kolay tahmin edilebilecek parolalar hesabınıza davetiye çıkartacaktır.

2017-12-13 16:41:28

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız Youtubeden Para Kazanmanın İlk Adımı Nedir? Youtubeden para kazanmak için yapılacak

İnstagram’ın Yeni Trendi Kirakira

İnstagram’ın Yeni Trendi Kirakira

App Store’da en çok satın alınan uygulamalar arasında yer alan ve kirakira+ isimli bir uygulama aracılığıyla yapılan bu filtreler, 0.99 $ (3.76 ₺) karşılığında kullanılabiliyor. Şimdilik

Sisteme Giriş Ve Sorumluluklar

Sisteme Giriş Ve Sorumluluklar

Sitemizde Yaptıgınız Tüm işlemler Video ile Kayıt Altına Alınmaktadır. Her birey kendisinden sorumludur site üzerinden yapılan hiçbir işlem web site sahibi ile alakası olmamaktadır. Bunun