İnstagram Hesap Onaylatma

İnstagram Hesap Onaylatma

Merhaba çok değerli kullanıcıları, sizlere bugün instagram da nasıl mavi tik alınır bununla ilgili detaylı bilgi vereceğim.

instagram da hesap onaylattığınız zaman hesabınızın çalınma riskini sıfıra indirgemiş oluyorsunuz çünkü instagram da mavi tik başvurusu yapılırken kimlik bilgileiriniz instagram mavi tik ekibine gönderilir ve bu ekip hesabın size ait olduğunu kimliğiniz üzerinden teyit edip onaylar. Bu yüzden onaylı hesaplarda şifre çalınma olduğu zaman daha önceden kimlik ile onay yapıldığı için anında hesabınızı destek bölümünden geri alabilirisiniz. Ayrıca bir diğer avantajı sizi resmi olarak tanıdığını ilan eder mavi tik aldığınız zaman instagram. Bu yüzden ciddi bir referans kaynağıdır.

Peki Mavi Tik Almak İçin Neler Yapmalıyım ?

* Öncelikle instagram mavi tik verirken sizin ünlü ve toplumda önde gelen tanınır bir kişi olduğunuzu bilmek ve buna ikna olmak ister.

* Kendinize göre ünlü olabilirsiniz , ünlü kişiler ile arkadaş olabilirsiniz , televizyon programlarına çıkmış gazetelere çıkmış olabilirsiniz ama bu sizi ünlü yapmaz.

Neden ? Sizi instagram mavi tik politikalarına göre ünlü olduğunuzu ıspatlamamız lazım. Bu ıspatı instagrama hakkınızda Google de çıkan haberlerin oluşturduğu haber linklerini alıp ilgili yerlere ekliyoruz. Bunu yapma amacımız instagram mavi tik ekibi linklere tıklayıp haberleri okuyup sizin ünlü olduğunuza ikna olmasını sağlamaktır.Ayrıca Mavi Tik alabilmek için takipçi sayınızın da bi hayli yüksek olması gerekiyor.Şunu unutmayın her haber sitesinde çıkan haber referans sayılmaz. Haber sitelerin mutlaka Google News kaydı olması gereklidir. Kaliteli haber siteleri olmalıdır. Özellikle ulusal haber sitelrinde var ise haberiniz işiniz daha kolaylaşmış demektir.

Benim haberim yok diye üzülmeyin çünkü bu konuda zaten size destek veriyoruz. İstediğiniz haber sitelrinde gazetelerde dergilerde hakkınızda haber çıkartabiliyoruz. Bunun için lütfen bizim ile iletişime geçin. Haber işlemlerimizi yaptıkysak sırada ki işlemimiz Facebook ve instagram hesaplarımızı işletme profiline geçirip birbirine bağlamaktır. Ve markanıza yada size ait web siteniz olmalıdır.

Bu işlemide yaptıktan sonra geriye kalan son işlemimiz sizin adınıza Facebook ve instagram temsilcisine instagram mavi tik başvurusu yapacak bir partner ile konuşup başvuru işleminizi tamamlamaktır.

Biz sizin instagram mavi tik başvurunuzu yapıyoruz. Daha önce instagram mavi tik aldığımız hesapları size yeterince referans gösteriyoruz. Karşılıklı güveni sağladıktan sonra sizin instagram mavi tik alma başvurunuzu yapıyoruz ve hesabınızı onaylatıyoruz.

Yalnız şunu unutmayın Mavi Tik alsanız bile hesabınız eğer büyük bir takipçi kitlesine sahip değilse instagram'da yine de bir değeriniz olmaz.

2017-12-07 11:02:25

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Şifresiz Instagram Beğeni Araçları

Şifresiz Instagram Beğeni Araçları

Instagram üzerinde beğeni kazanmak hiçte kolay değildir. Bazı uygulamalara giriş yapmanız gerekmekte ve bu uygulamalara kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmak zorundasınız. Kullanıcı

İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram Beğeni Arttırma

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız  İnstagram üzerinden yapılan fotoğraf paylaşımlarının beğenisinin çok fazla

SMM Panel Nedir

SMM Panel Nedir

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız  Sosyal medya üzerinden satış yapmak ne kadar çok günümüzde popüler olsa da