İnstagram Hikayelerine En Çok Bakılan Ünlü

İnstagram Hikayelerine En Çok Bakılan Ünlü

Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.Bu blogumuzda sizlere instagram hikayelerinde en çok görüntülenme alan kişiden bahsedeceğiz ;

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram'ın Hikayeler özelliğinde en çok görüntülenme almayı başaran kullanıcısı belli oldu. 130 milyonluk aboneli kanallara 20 milyon abonesi ile kafa tutan Lele Pons: İnstagram hikayelerinde en çok görüntülenme alan kişi.

Lele Pons’un ismini daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Ama kendisi bugüne bugün 2017’de Instagram hikayeleri en çok izlenen kişi olma özelliğini taşıyor. Kaldı ki Lele Pons hakkında söylenebilecek daha pek çok şey olduğunu da söylemeliyim.

Ancak birçok ünlüyü geçerek Instagram hikayeleri görüntülenme sayılarıyla rekor kırması bile başlı başına bir olay diye düşünüyorum. Peki, sarışın güzel ne yapıyor da insanlara kendisini bu kadar çok izlettiriyor? Henüz 21 yaşında olmasına rağmen aktris, model, Vine fenomeni ve YouTube yıldızı olan Pons, bu ününü Instagram’da ve diğer sosyal medya platformlarında büyük bir hızla yükseltmeye devam ediyor. Genç kadın, Instagram’da o kadar popüler oldu ki “Hikayeleri en çok izlenen kişi” unvanını almayı başardı.

Çünkü Instagram’ın en popülerleri arasında 2017’de en çok takipçi kazanan ünlülerden en çok kullanılan etiketlere, en çok beğeni alan fotoğraflardan en sevilen şehirlere varana kadar biz dizi farklı konu vardı.

Örneğin; Instagram’ın en çok beğeni alan postu müzik dünyasının en çok kazananı Beyonce’ye aitti.Ancak görünen o ki 2017’nin en çok kazanan modeli olan Kendall Jenner da dahil olmak üzere hiçbirinin hikayesi Lele Pons’unkiler kadar izlenmedi.

Hikayeye Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor ?

Son güncellemeler ile artık hikayenize bakanların sırası tamamen sizin profilinizle en çok etkileşime giren kişilerden az etkileşime giren kişilere göre sıralanıyor. Yani eğer sizin fotoğraflarınızı like eden, profilinizi sıkça ziyaret eden kişiler her zaman sıralamada en üstte yer alıyor.

Ayrıca sitemizden instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi ve konuyla da alakalı olan instagram hikaye izlenme hilesi / instagram hikaye izlenme arttırma 'dan faydalanabilirsiniz.

2017-12-05 18:14:57

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Hikaye Ekran Görüntüsü Alındığında Karşı Tarafa Bildirim Gitmesi

Instagram Hikaye Ekran Görüntüsü Alındığında Karşı Tarafa Bildirim Gitmesi

Instagram son zamanlarda o kadar çok güncellemeler getirdi ki artık bazı uygulamalara giriş yapamaz olduk. Sonunda snapchat'in her özelliğini kopyalayan instagram artık paylaşılan bir instagram

İnstagram'da Mavi Tik Alma (Hesap Onaylatma)

İnstagram'da Mavi Tik Alma (Hesap Onaylatma)

Biz sitemiz sizlere asla yanlış bilgi vermeyen ve yanlış yönlendirmeyen bir siteyiz.İnstagram'da ve birçok sosyal mecrada bu sözle çok karılaşmıssınızdır : ''Hesabını ver onaylattırıyım''.Malesef

İnstagram Beğeni Arttırma Yolları Nelerdir

İnstagram Beğeni Arttırma Yolları Nelerdir

Instagram'da etkileşim beğeni ve yorumlar üzerinden hesaplanıyor. Ancak çok fazla beğeni ya da yorum alabilmek için ulaşabildiğiniz kitlenin de yüksek olması gerekli. Bunu sağlayabilmek için