İnstagram Hikayelerine En Çok Bakılan Ünlü

İnstagram Hikayelerine En Çok Bakılan Ünlü

Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.Bu blogumuzda sizlere instagram hikayelerinde en çok görüntülenme alan kişiden bahsedeceğiz ;

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram'ın Hikayeler özelliğinde en çok görüntülenme almayı başaran kullanıcısı belli oldu. 130 milyonluk aboneli kanallara 20 milyon abonesi ile kafa tutan Lele Pons: İnstagram hikayelerinde en çok görüntülenme alan kişi.

Lele Pons’un ismini daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Ama kendisi bugüne bugün 2017’de Instagram hikayeleri en çok izlenen kişi olma özelliğini taşıyor. Kaldı ki Lele Pons hakkında söylenebilecek daha pek çok şey olduğunu da söylemeliyim.

Ancak birçok ünlüyü geçerek Instagram hikayeleri görüntülenme sayılarıyla rekor kırması bile başlı başına bir olay diye düşünüyorum. Peki, sarışın güzel ne yapıyor da insanlara kendisini bu kadar çok izlettiriyor? Henüz 21 yaşında olmasına rağmen aktris, model, Vine fenomeni ve YouTube yıldızı olan Pons, bu ününü Instagram’da ve diğer sosyal medya platformlarında büyük bir hızla yükseltmeye devam ediyor. Genç kadın, Instagram’da o kadar popüler oldu ki “Hikayeleri en çok izlenen kişi” unvanını almayı başardı.

Çünkü Instagram’ın en popülerleri arasında 2017’de en çok takipçi kazanan ünlülerden en çok kullanılan etiketlere, en çok beğeni alan fotoğraflardan en sevilen şehirlere varana kadar biz dizi farklı konu vardı.

Örneğin; Instagram’ın en çok beğeni alan postu müzik dünyasının en çok kazananı Beyonce’ye aitti.Ancak görünen o ki 2017’nin en çok kazanan modeli olan Kendall Jenner da dahil olmak üzere hiçbirinin hikayesi Lele Pons’unkiler kadar izlenmedi.

Hikayeye Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor ?

Son güncellemeler ile artık hikayenize bakanların sırası tamamen sizin profilinizle en çok etkileşime giren kişilerden az etkileşime giren kişilere göre sıralanıyor. Yani eğer sizin fotoğraflarınızı like eden, profilinizi sıkça ziyaret eden kişiler her zaman sıralamada en üstte yer alıyor.

Ayrıca sitemizden instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi ve konuyla da alakalı olan instagram hikaye izlenme hilesi / instagram hikaye izlenme arttırma 'dan faydalanabilirsiniz.

2017-12-05 18:14:57

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Sayısız Beğenisi Sistemi

İnstagram Sayısız Beğenisi Sistemi

Sayısız İnstagram Beğenisi İçin  Büyük ya da küçük, kadın veya erkek fark etmeksizin aktif olarak kullanılan instagram aracığı ile sizler de dünyaya bakış açınızı değiştirin.

İnstagram'ın Yeni Modası : Makyaj ve Doğallık

İnstagram'ın Yeni Modası : Makyaj ve Doğallık

Merhaba değerli kullanıcıları,Bu blogumuzda instagram'ın son modası/yeni modası olan yarı makyajlı yarı doğal fotoğraf paylaşımı hakkında bilgi vereceğiz. Kadınlar son zamanlarda, #thepowerofmakeup

instagram takipçi 2018

instagram takipçi 2018

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız Popüler sosyal medya araçlarından İnstagram her geçen gün artan kullanıcı sayısı