İnstagram Hikayelerine En Çok Bakılan Ünlü

İnstagram Hikayelerine En Çok Bakılan Ünlü

Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.Bu blogumuzda sizlere instagram hikayelerinde en çok görüntülenme alan kişiden bahsedeceğiz ;

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram'ın Hikayeler özelliğinde en çok görüntülenme almayı başaran kullanıcısı belli oldu. 130 milyonluk aboneli kanallara 20 milyon abonesi ile kafa tutan Lele Pons: İnstagram hikayelerinde en çok görüntülenme alan kişi.

Lele Pons’un ismini daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Ama kendisi bugüne bugün 2017’de Instagram hikayeleri en çok izlenen kişi olma özelliğini taşıyor. Kaldı ki Lele Pons hakkında söylenebilecek daha pek çok şey olduğunu da söylemeliyim.

Ancak birçok ünlüyü geçerek Instagram hikayeleri görüntülenme sayılarıyla rekor kırması bile başlı başına bir olay diye düşünüyorum. Peki, sarışın güzel ne yapıyor da insanlara kendisini bu kadar çok izlettiriyor? Henüz 21 yaşında olmasına rağmen aktris, model, Vine fenomeni ve YouTube yıldızı olan Pons, bu ününü Instagram’da ve diğer sosyal medya platformlarında büyük bir hızla yükseltmeye devam ediyor. Genç kadın, Instagram’da o kadar popüler oldu ki “Hikayeleri en çok izlenen kişi” unvanını almayı başardı.

Çünkü Instagram’ın en popülerleri arasında 2017’de en çok takipçi kazanan ünlülerden en çok kullanılan etiketlere, en çok beğeni alan fotoğraflardan en sevilen şehirlere varana kadar biz dizi farklı konu vardı.

Örneğin; Instagram’ın en çok beğeni alan postu müzik dünyasının en çok kazananı Beyonce’ye aitti.Ancak görünen o ki 2017’nin en çok kazanan modeli olan Kendall Jenner da dahil olmak üzere hiçbirinin hikayesi Lele Pons’unkiler kadar izlenmedi.

Hikayeye Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor ?

Son güncellemeler ile artık hikayenize bakanların sırası tamamen sizin profilinizle en çok etkileşime giren kişilerden az etkileşime giren kişilere göre sıralanıyor. Yani eğer sizin fotoğraflarınızı like eden, profilinizi sıkça ziyaret eden kişiler her zaman sıralamada en üstte yer alıyor.

Ayrıca sitemizden instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi ve konuyla da alakalı olan instagram hikaye izlenme hilesi / instagram hikaye izlenme arttırma 'dan faydalanabilirsiniz.

2017-12-05 10:14:57

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Snapchat'de Büyük Değişiklik

Snapchat'de Büyük Değişiklik

İnstagram (Facebook Firması/ Şirketi) Nedeniyle büyük bir düşüşe geçen snapchat yeni güncellemeler ile kullanıcılarını tekrar toplama ve tekrar instgaram'a rakip olmak için uğraşmakta.

Whatsapp Sesli Görüşmeleri Kaydetmek

Whatsapp Sesli Görüşmeleri Kaydetmek

Pek çok kişi için Whatsapp üzerinden yapılan sesli görüşmeleri kaydetmek pek fazla bir şey ifade etmeyebilir. Ancak bu görüşmeler sırasında kayıt alırsanız belki sonradan işinize yarayabilecek

instagram video görüntülenme hilesi 2018

instagram video görüntülenme hilesi 2018

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız İnstagram paylaşmış olduğunuz videolar için görüntülenme hilesi yapabilirsiniz.