Instagram'ı Nasıl Dondurup Kapatabilirim ?

Instagram'ı Nasıl Dondurup Kapatabilirim ?

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız 

Ürününüzü/ürünlerinizi pazarlamak, markanızı tanıtmak, işletmenizi büyütmek adına kullanmış olduğunuz İnstagram sizin için son derece büyük önem arz edebilir. Bildiğiniz gibi son dönemlerde ciddi anlamda büyüme göstermiş ve kullanıcı sayısı 700 milyonu bulmuştur. Gerçekten devasa bir platform olmaya devam etmektedir. Peki ama siz de kullanıyor musunuz? Size ait olan bir işletmenin büyümesi için ya da pazarlama adına doğru bir strateji geliştirebilmek için buradan destek alıyor musunuz? Eğer bir süreliğine kullanmak istemiyorsanız ve hesabınızı dondurmak istiyorsanız, yazımızı sonuna kadar inceleyebilirsiniz. Sizin için rehber niteliği taşıyacağını söylemeliyiz. Siz de İnstagramı nasıl dondurabilirim diye soruyorsanız, kesinlikle en doğru anlatımı burada göreceksiniz.


İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Aktif olarak kullandığınız bir İnstagram hesabınız var mı? Siz de bilinirlik açısından burayı tam anlamıyla kullanıyor musunuz? Eğer ki size sunduklarından bir süreliğine faydalanmak istemiyorsanız ve hesabınızı geçici olarak kapatmak istiyorsanız, kesinlikle burada anlattıklarımızı dinlemelisiniz. Bildiğiniz gibi diğer sosyal mecralar gibi İnstagram hesabı da dondurulabilir. Bunun için yapılması gereken tek şey öncelikli olarak hesabınıza giriş yapmanız olacaktır.

Giriş bölümüne geldikten sonra kullanıcı adınızı/e-posta adresinizi ve şifrenizi yazmanız gerekecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra artık hesabınızı dondurabilirsiniz. Öncelikli olarak profilinize gelmeli ve buradan ayarlar kısmına tıklamalısınız. Sağ üst köşede bulunan profil sekmesine tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında profili düzenle butonunu karşınızda göreceksiniz. Buna da tıklayacak ve ardından açılan pencerede işlem yapmaya devam edeceksiniz. Karşınıza adınızı ve kullanıcı adınızı görebileceğiniz bir profil ekranı gelecektir. Buradan biraz aşağıya inmelisiniz. En altta hesabımı geçici olarak kapat yazılı mavi bir düğme göreceksiniz. Buna tıklayacak ve yeni ekranda işlem yapacaksınız.

Hesabımı geçici olarak kapat seçeneğine tıkladıktan sonra sizlere neden bunu yaptığınızı soran ve devam edebilmek için şifrenizin gerekli olduğunu söyleyen bir ekran gelecektir. Bunları da doldurduktan hemen sonra alt tarafta hesabı geçici olarak kapat yazılı yine mavi bir buton göreceksiniz. Ona da tıkladıktan hemen sonra onaylamanız için küçük bir kutucuk gelecektir. Bu kutudan evet ya da hayır düğmelerine tıklayacaksınız. Evet dedikten sonra hesabınız geçici olarak kapatılacaktır. Peki İnstagram üzerinden takipçi sayınızı artırarak yapabileceklerinizin sınırının bulunmadığını biliyor musunuz? İşletmeniz ya da markanız için gerçekten son derece önemli olabilir. Eğer takipçiniz yok diye yakınıyorsanız, o zaman yazının devam bölümünü inceleyebilirsiniz.

2018-06-06 00:05:10

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Şirketlerin Gözdesi : İnstagram

Şirketlerin Gözdesi : İnstagram

Merhaba çok değerli instahilesiapp.com kullanıcılarımız bu blogumuzda şirketlerin yeni gözdesi olmayı başaran instagram'dan bahsedeceğiz ; Kullanıcı sayısı gün geçtikçe artan Instagram,

Instagramda Takipçi Sayısının Önemi Ve Takipçi Hilesi

Instagramda Takipçi Sayısının Önemi Ve Takipçi Hilesi

Takipçi Ve İnstagram Sosyal medya günden güne popülaritesini arttırmakta. Her gün milyonlarca insan sosyal platformlarda yüzlerce paylaşım yapıp, yaşamlarını gündüz den gecesine paylaşıyorlar.

Buse Varol Instagram Hesabı

Buse Varol Instagram Hesabı

Son 90 gün içerisinde google trendlerde en çok aranarak yükselme sağlayan Şarkıcı Alişan'ın sevgilisi Buse Varol instagram üzerinde hızlı bir şekilde yükselmeye başlamıştır.