Instagram Mail Adresimi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim ?

Instagram Mail Adresimi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim ?

İnsanların kullanmaktan memnun kaldıkları sosyal medyaların arasında İnstagram bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi görsel paylaşım alanı olarak kullanılmaktadır. Fotoğraf ve videoların hikaye şeklinde de paylaşıldığı bir mecradır. Her zaman ön planda bulunmaktadır. Tam anlamıyla avantajlı olabilirsiniz çünkü burada markanızı büyütebilir ya da işletmeniz için potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca İnstagram fenomeni bile olabilirsiniz. Kesinlikle hiçbir sorun yaşamayacağınız ve kendinizi özgür hissedeceğiniz platformdur. Peki siz de mail adresinizi bulamıyor musunuz? Eğer ki İnstagram mail adresimi unuttum nasıl değiştirebilirim diye soruyorsanız, bu yazıdan faydalanmaya bakmalısınız. Kesinlikle burada sorununuzun çözümünü en iyi şekilde bulabilirsiniz.
İnstagram Hesabının Mail Adresi
Aktif olarak kullanmakta olduğunuz İnstagram hesabınızın mail adresini mi merak ediyorsunuz? O zaman bilmelisiniz ki siz de dilediğiniz gibi mail adresinizi bulmak isterseniz, önce uygulamayı açmalısınız. İnstagram uygulamasını açtıktan sonra hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından karşınıza bazı bölümler gelecektir. Buradan hesap ayarlarına geçiş yapmalısınız. Karşınızda farklı sayfalar olabilir. Hesap detaylarına bakarak orada kayıtlı olan mail adresinizi görebilir ve bunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde siz de mail adreslerinizi kısa yoldan bulabilirsiniz. Peki ama burada yazmıyorsa, o zaman ne yapabilirsiniz? İşte bu sorunun cevaplarını arıyorsanız hemen şimdi anlattıklarımızı dikkatli bir şekilde okumalısınız. Kesinlikle memnun kalacağınız bir anlatım tarzını yazının devamında bulacaksınız.
Instagram’a Kayıtlı Olan Maili Bulma
Kullanmakta olduğunuz İnstagram hesabınızın mail adresini bulmak istiyorsanız ve anlattıklarımız da işinize yaramadıysa, o zaman öncelikli olarak bazı farklı adımları uygulamalısınız. En başta bilmelisiniz ki hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra İnstagram ayarlarına gelmelisiniz. Eğer burada mailiniz görünmüyorsa, işte o zaman iletişime geçebilirsiniz. İletişim kurabilmek için yardım bölümüne gitmeli ve buradan form doldurmalısınız. Form doldurmak sizin için önemli olacaktır çünkü geç de olsa geri dönüş muhakkak olacaktır. Her zaman beklediğinizden fazlasını burada bulacaksınız. Daha fazla beklemeden hemen şimdi giriş yapabilirsiniz. Kesinlikle sizlere geri dönüş olacaktır. Tabii mesaj gelmesi belki 1 saati belki de 2 haftayı bulabilmektedir. Bu nedenle siz de bundan sonra yapabileceğiniz herhangi bir şey olmadığını bilmelisiniz.
Mail Adresi Bulmanın Püf Noktaları
Her insan sürekli olarak aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya hesaplarının bilgilerini bilmek zorundadır. Örneğin hesabınız çalındı ve kurtarmak için mail gerekiyor. Tabii siz mail adresinizi bilmiyorsunuz. İşte o zaman sorunların en büyüğü ile karşılaşabilirsiniz. Buna dayanarak söylemeliyiz ki kesinlikle oluşturmuş olduğunuz hesabınızın telefon numarasını, mail adresini, gizli sorusunu, şifresini belirli yerlere kaydetmelisiniz. Bunun yanında söylemeliyiz ki çok fazla e-posta kullanmamalısınız. Çok fazla farklı mail kullanmak belli karışıklıklara neden olacaktır. Buna dayanarak söylemeliyiz ki düzenli olarak sosyal platformlar için kullanacağınız bir e-posta alabilirsiniz. Böylece hiç unutmaz ve kesinlikle şifresini de hatırlarsınız. Problem yaşamadan instagram kullanmaya da devam edebilirsiniz.
Mail Adresi Kolayca Bulunabilir
İnsanların başına sadece İnstagram üzerinde değil, aynı zamanda çoğu platformda gelebilen mail kaybetme sorunu, gerçekten farklı çözümlere sahiptir. Bu noktada bilmelisiniz ki mail adresiniz artık evlerinizde daha önceden bulunan posta kutuları gibidir. Bu nedenle söylemeliyiz ki adreslerini kaybetmek ya da şifrelerini unutmak son derece sakıncalı olacaktır. Eğer ki çalındığına ya da İnstagram ile ilişkili olan mailin değiştirildiğine eminseniz, kesinlikle bu konuyla ilgili İnstagram ile iletişime geçebilirsiniz. Burada cevap almanız çok uzun sürebilir. Bu nedenle siz de cevap verilmesini beklemeden çözüme ulaşabilmek için elinizden geleni yapmalısınız. Bilmelisiniz ki tüm bilgileri not etmek her zaman için avantajlı olacaktır. 

2018-01-13 10:54:35

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

WhatsApp Grup Yöneticilerinin Yetkileri Artıyor

WhatsApp Grup Yöneticilerinin Yetkileri Artıyor

WhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığı ile WhatsApp beta sürümüne katılan kullanıcılara yeni bir güncelleme yayınladı. Böylece kısa süre önce iOS beta sürümü için yayınlanan

Instagram'da Keşfet'e Nasıl Düşülür?

Instagram'da Keşfet'e Nasıl Düşülür?

Instagramda Keşfete Düşmenin Kolay Yolu Sosyal ağlar içerisinde fotoğraf ve video paylaşımları ile öne çıkmakta olan instagram platformunda keşfet opsiyonu popüler olan kişilerin fotoğraflarını

instagram Story Hilesi

instagram Story Hilesi

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. Paylaşım beğenileriniz Yüksek olabilir, Takipçiniz Çok olabilir veya instagram