instagram video izlenme hilesi

instagram video izlenme hilesi

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız

Facebook ve Twitter'dan sonra birden İnstagram rügarı esmeye başladı tüm dünya da. Facebook özellikle yaşlılara doğru yol alırken İnstagram ise daha çok gençlerin ilgisini çekmeyi başarabilmişti. Gençlere yönelik olunca instagram daha fazla kendini güncellemek ve geliştirmek zorunda kaldı çünkü kitlesi sürekli yenilik bekleyen ve haraketli kişilerden meydana geliyordu. Geçtiğimiz günlerde instagram video sürelerini uzatma kararı aldı. Zaten bir çok kullanıcı 15 saniyelik gibi çok az sürede sona eren videolardan sıkılmıştı.

İnstagram video izlenme ile sizin videolarınızı kaç kişi izlemiş bunu görebilirsiniz. Videolarınızı daha fazla kişinin izlemesini istiyorsanız yapmanız gerken bir kaç şey var sizleri bunları doğru ve detayı bir şekilde sıralamaya çalışacağım.

Unutmayın videolarınızda önemli olan hatta en önemlisi belki videolarınızın kapak fotoğrafı seçimidir. Çünkü insanlar videonuzu açmadan önce dikkat çekebilmelidir ki play tuşuna basıp sizin paylaşmış olduğunuz instagram videonuzu izlemek istesinler. Dikkat çekmeyen bir video kapak fotoğrafını kim neden tıklayıp açıp izlesin. Kendinizden lütfen yola çıkın instagram keşfet kısmında dikkatinizi ilginizi çekmeyen bir video görüp açıp izlediniz mi ? İzlemediniz.

İnstagram Video İzlenme Hilesi uygulamamız ile videolarınıza istediğiniz kadar kişinin izlemesini gönderebilir ve binlerce kişiye ulaşabilirisiniz.

Sizin için hazırlamış olduğumuz paketleri mağazamıza girip satın alabilirisiniz. İnstagram video izlenme hilesi ile hesabınızı çok fazla aktif hale getirebilir video izlenme hile instagramabilir ve bu şekilde fenomen haline gelebilirisiniz. 

2018-06-20 06:51:20

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Seni Takip Ediyor Güncellemesi Kullanıma Girdi

Instagram Seni Takip Ediyor Güncellemesi Kullanıma Girdi

Sosyal medya güncellemelerine Instagram damga vurdu. Öyle ki son verilere göre bu alanda en sık güncelleme yayınlayan uygulamaların başında Instagram geliyor. Henüz geçen hafta yayınlanan hikayeler

Kayıtlı Telefon Numaram Değişti Giriş Yapamıyorum

Kayıtlı Telefon Numaram Değişti Giriş Yapamıyorum

Instagram Telefon Numaram Nedir ? Instagram telefon numaram, sosyal medya uygulaması Instagram’a giriş yaparken kullanıcı adı ya da e-posta yerine geçen kimlik doğrulama için kullanılan kullanıcı

Instagram Video Sisteminde Önemli Değişiklik Geliyor

Instagram Video Sisteminde Önemli Değişiklik Geliyor

Görsel yönü ile öne çıkan Instagram’ın en çok tercih edilen paylaşım türlerinden biri olan Instagram Video özelliği son bir yıl içerisinde bir hayli değiştirildi. İlk dönemlerde