Ücretsiz İnstagram Hilesi

Ücretsiz İnstagram Hilesi

Şu an yaklaşık 600 Milyonu aşmış kullancısı olan İnstagram her geçen gün haznesine yeni kullanıcılar eklemekte ve İnstagram'a (Facebook'a) karşı tüm firmaları yok etmeye devam etmektedir.

Herkesin ise bu geniş kapsamlı paylaşım platformunda amacı fenoemn olmak en çok konuşulan/aratılan kişi olmaktır.Bunu başarmak ise takipçisi düşük bir kullancı için imkansızdır.Takipçinizin fazla olmasını istiyorsanız ve bu fenomenlik yarışının birincisi olmak istiyorsanız sitemiz size herhangi bir zarar veremeden kolay ve hızlı bir şekilde takipçi hilesini sizlere sağlamaktadır.

Her 1 saatte bir ücretsiz kredileriniz yenilenmektedir ve size 250 ücretsiz kredi vermektedir bu krediyle 250 takipçi , 250 beğeni ve  yorum hilesi kullanabilirsiniz.

Paketler bölümüe giderek belli, ucuz bir ücret karşılığı takipçi beğeni ve yorum hilesi alabilirsiniz  bay, bayan, bot, yabancı, Türk beğeni, yorum, takipçi şeklinde de alım yapabilirsiniz.

İnstagram Takipçi hilesi size ucuz bir para karşılığı isteğinize bağlı kullancıları , takipçileri göndermektir ve bu hizmetin en güvenli yolu da instakedi.com'dır..

Nasıl Ücret Ödemeden İnstagram Takipçi Hilesi Satın alırım ?

  1. Sitemize sağ üst bölümdeki giriş yap butonundan İnstagram hesabınız ile giriş yapın,
  2. Daha sonra paketler bölümünden size uygun olan paketi seçip paketin ücretini ödedikten sonra size takipçileriniz en geç 5-6 saat içerisinde gönderilecektir.
  3. Eğer ücretsiz kredilerinizi kullanmak istiyorsanız sağ üst bölümdeki kişi butoununa basıp krediniz kadar takipçiyi gönderebilirsiniz.

Eğer İnstagram yorum hilesi ve instagram beğeni hilesi kullanmak da istiyorsanız diğer bloglarımıza göz atarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sitemize referans sistemi ile arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz krediler kazanabilirsiniz.Bu krediler ile de ücretsiz instagram takipçi hilesi ve ücretsiz instagram beğeni hilesi kullanabilirsiniz.

Sitemizin yeni özelliği !!
Referans sistemi;

Referans sistemi nedir ?

Sitemize yeni eklenen bir özellik olan referans sistemi ile her arkadaş davetinizde sizlere 15 kredi ücretsiz olarak verilecektir.Bu sayede ücretsiz kredinin sahibi olabilirsiniz.Ayrıca bu krediler sadece takipçi değil beğeni hilesini de kullanmanıza imkan sağlıyacaktır.

Ayrıca sitemizden aldığınız instagram takipçi hileleri kullandığınızda hesabınız hiçbir şekilde banlanmaz askıya alınmaz.

2017-12-05 21:18:30

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır ?

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır ?

Pek çok Whatsapp kullanıcısı bilgisayar başındayken gelen Whatsapp mesajlarına cevap yazmak için sürekli olarak bilgisayarı bırakıp telefondan cevap yazarlar. Ancak Whatsapp web sayesinde

Facebook’tan Canlı Yayında İntihar Önlemi

Facebook’tan Canlı Yayında İntihar Önlemi

Facebook gibi milyonlarca üyesi olan bir sosyal medya ağını kontrol etmek de gün geçtikçe zorlaşıyor. Özellikle Facebook üzerinden canlı yayın yapmanın önü açıldıktan sonra

WhatsApp'a 4 Yeni Özellik Birden Geliyor

WhatsApp'a 4 Yeni Özellik Birden Geliyor

Whatsapp uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak ve uygulama içi sorunların daha hızlı çözmek adına, Android sürümü için yeni özellikler getirecek. Dünyanın en çok kullanılan anlık