Ücretsiz İnstagram Hilesi

Ücretsiz İnstagram Hilesi

Şu an yaklaşık 600 Milyonu aşmış kullancısı olan İnstagram her geçen gün haznesine yeni kullanıcılar eklemekte ve İnstagram'a (Facebook'a) karşı tüm firmaları yok etmeye devam etmektedir.

Herkesin ise bu geniş kapsamlı paylaşım platformunda amacı fenoemn olmak en çok konuşulan/aratılan kişi olmaktır.Bunu başarmak ise takipçisi düşük bir kullancı için imkansızdır.Takipçinizin fazla olmasını istiyorsanız ve bu fenomenlik yarışının birincisi olmak istiyorsanız sitemiz size herhangi bir zarar veremeden kolay ve hızlı bir şekilde takipçi hilesini sizlere sağlamaktadır.

Her 1 saatte bir ücretsiz kredileriniz yenilenmektedir ve size 250 ücretsiz kredi vermektedir bu krediyle 250 takipçi , 250 beğeni ve  yorum hilesi kullanabilirsiniz.

Paketler bölümüe giderek belli, ucuz bir ücret karşılığı takipçi beğeni ve yorum hilesi alabilirsiniz  bay, bayan, bot, yabancı, Türk beğeni, yorum, takipçi şeklinde de alım yapabilirsiniz.

İnstagram Takipçi hilesi size ucuz bir para karşılığı isteğinize bağlı kullancıları , takipçileri göndermektir ve bu hizmetin en güvenli yolu da instakedi.com'dır..

Nasıl Ücret Ödemeden İnstagram Takipçi Hilesi Satın alırım ?

  1. Sitemize sağ üst bölümdeki giriş yap butonundan İnstagram hesabınız ile giriş yapın,
  2. Daha sonra paketler bölümünden size uygun olan paketi seçip paketin ücretini ödedikten sonra size takipçileriniz en geç 5-6 saat içerisinde gönderilecektir.
  3. Eğer ücretsiz kredilerinizi kullanmak istiyorsanız sağ üst bölümdeki kişi butoununa basıp krediniz kadar takipçiyi gönderebilirsiniz.

Eğer İnstagram yorum hilesi ve instagram beğeni hilesi kullanmak da istiyorsanız diğer bloglarımıza göz atarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sitemize referans sistemi ile arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz krediler kazanabilirsiniz.Bu krediler ile de ücretsiz instagram takipçi hilesi ve ücretsiz instagram beğeni hilesi kullanabilirsiniz.

Sitemizin yeni özelliği !!
Referans sistemi;

Referans sistemi nedir ?

Sitemize yeni eklenen bir özellik olan referans sistemi ile her arkadaş davetinizde sizlere 15 kredi ücretsiz olarak verilecektir.Bu sayede ücretsiz kredinin sahibi olabilirsiniz.Ayrıca bu krediler sadece takipçi değil beğeni hilesini de kullanmanıza imkan sağlıyacaktır.

Ayrıca sitemizden aldığınız instagram takipçi hileleri kullandığınızda hesabınız hiçbir şekilde banlanmaz askıya alınmaz.

2017-12-05 21:18:30

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Beğeni Hilesi Kullanımı

İnstagram Beğeni Hilesi Kullanımı

Sosyal medya hergün gelişen gitgide büyüyen 7'den 70e kullanılan büyük bir platform ve bu paylaşım platformlarında yani sosyal medyada herkes fenomen olmanın peşinde. Fenomenlik o kadar zor

İnstagram Takipçi Hilesi - 2017

İnstagram Takipçi Hilesi - 2017

İnstagram’ da Son Trendleri Takip Edin, Sizi Takip Etsinler Sosyal medya platformu instagram da takipçiniz mi az, beğenileriniz mi yok? Günümüzde her derdin çaresi olduğu gibi, sosyal medya hesaplarınıza

Uygun Fiyatlarda Takipçi Satın Alma Sitesi

Uygun Fiyatlarda Takipçi Satın Alma Sitesi

Uygun Fiyatlardaki Tapçi Satın Alma Sitesi Sanal ortamın yaygın olarak kullanılması beraberinde bir sürü yenilgi getirmiştir. Sosyal uygulamaların insanlar tarafından kullanılması ve