Whatsapp Sesli Görüşmeleri Kaydetmek

Whatsapp Sesli Görüşmeleri Kaydetmek

Pek çok kişi için Whatsapp üzerinden yapılan sesli görüşmeleri kaydetmek pek fazla bir şey ifade etmeyebilir. Ancak bu görüşmeler sırasında kayıt alırsanız belki sonradan işinize yarayabilecek önemli bilgileri de kaydetmiş olacaksınız.

Whatsapp üzerinden tanıdığınız ya da tanımadığınız birçok insanla görüşmelere yapıyorsunuz. Bu görüşmeler özel görüşmeler olduğu gibi iş görüşmeleri de olabilir. Özellikle iş görüşmelerinin ses kayıtlarının alınması ileride düşülebilecek anlaşmazlıklardan da kurtulmanız için bir delil teşkil edebilir. Bu bakımdan Whatsapp sesli görüşmeleri kaydetmek oldukça önemli. Pek çok insan bunu halihazırda normal telefon görüşmeleri üzerinden yapıyor. Ancak günümüzde Whatsapp üzerinden yapılan sesli görüşmeler normal telefon görüşmeleri ile aynı seviyeye geldi.

Whatsapp Görüşmelerini Kaydetmek Yasal mı?

Sadece Whatsapp sesli görüşmeleri kaydetmek değil her türlü telefon görüşmesini karşı tarafın izni olmadan kaydetmek yasal değil. Bu yüzden eğer karşı tarafın sesini kaydetmek istiyorsanız bunun bilincinde olarak hareket etmek son derece önemli.

Whatsapp Sesli Görüşmeler Nasıl Kaydedilir?

Whatsapp sesli görüşmeleri kaydetmek için bir program kullanmak gerekiyor. Bu program Call Recorder for Messenger adını taşıyor. Bu uygulamanın temel özelliği tüm Whatsapp sesli görüşmelerini kayıt altına almasıdır. Bunun dışında görüşmelerin kayıtlarını tarih göre sıralar. Piyasada bulunan en ucuz telefondan en çok pahalısına kadar pek çok telefonu destekler. Hm otomatik olarak, hem de elinizle bir ses çıkardığınızda bu sesi algılayarak kaydetmeye başlar. Call Recorder for Messenger sadece Whatsapp değil aynı zamanda Skype, Tango ve Viber gibi uygulamalarla da çalışabiliyor.

2018-02-07 17:11:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram'dan Sınırlama ve Uyarı

İnstagram'dan Sınırlama ve Uyarı

İnstagram hergün gelişen yenilikler getirilen büyük bir platform olmayı başardı.Son zamanlarda sıklaşan hayvanlarla selfie'lerine İnstagram'dan (özellikle vahşi hayvan / kaplan / koala gibi)

Instagram'dan Kazanç Sağlamak

Instagram'dan Kazanç Sağlamak

Günümüzde çok önemli bir kazanç kaynağı olarak görülen sosyal medya, her geçen gün değerini ve kullanıcılarını artırmaktadır. Twitter, Instagram, Facebook gibi sosyal mecralara son derece

Youtube Sınırsız Video İzlenme Kazan

Youtube Sınırsız Video İzlenme Kazan

Youtube üzerinde sınırsız video izlenme kazanmak ve aynı zamanda bu izlenmelerden para kazanmak ister misiniz ? O zaman bu yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Bildiğiniz