Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz

Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz

Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz

Telefonunuz sizin her şeyiniz mi, onsuz adım bile atmıyor musunuz, yeni çıkan tüm uygulamalar sizin olsun mu istiyorsunuz? Bu yazımız sizin için. Eğer telefonum benim her şeyim, akıllı telefonum benim en yakın arkadaşım, günümün büyük bir bölümü onunla harcıyorum mu diyorsunuz, merak etmeyin. Artık milyarlarca akıllı telefon sahibi, telefonlarının hayatlarındaki yeri sorulduğunda yukarda da belirtildiği gibi benzer cevaplar vermekte. Peki, akıllı telefonlar neden bu kadar yoğun bir şekilde insan hayatında yer alıyor?

Sosyal Medyadaki En Popüler Uygulama

Sosyal medya ile tanışmadıysanız hal, çok şey kaçırdınız diyebiliriz. Dünyada olup biten her şeyden anıda haberdar olabileceğiniz en interaktif ortam sosyal medya ortamıdır. Sosyal medya uygulamalarına olan yoğun ilgi, instagram kullanıcılarının yoğun talebi üzerine günden güne artmaktadır. Sosyal medyada çığ gibi büyüyen, instagram fırtınası ise; tüm dünyada oldukça yaygın, eğlenceli anların yaşandığı bir uygulama halini almıştır. En sevdiğiniz insanlar ile çekilmiş, en güzel anların paylaşıldığı instagram ortamında son günlerde aktif bir kullanıcı olmak oldukça kafa yorulan bir durum haline gelmiştir. Siz de sosyal medyada, instagram çılgınlığına teslim olun.

Sizde Artık İnstagram Çılgınlığı İle Tanışın Ve De Eğlenceli Anların Tadına Varın

Tüm akıllı telefon kullanıcılarının başına gelebilecek en kötü şey herhalde akıllı telefonlarının başlarına bir şey gelmesidir. Akıllı telefonların, insan hayatında bu kadar önemli olmasının sebebi ise günden güne artan sosyal medya çılgınlığıdır. Çığ gibi artan sosyal medya uygulamaları ile insanlar tüm günlerini, akıllı telefonlarında ve de sosyal medyada hesaplarında geçirmektedirler. Bu çılgınlığın en popüler uygulamalarından birisi de instagramdır.

İnstagramdaki popülerliğinizi ise son günlerde; takipçi sayınız belirlemektedir. İnstagram takipçi hilesi ile instagramda popülerliğinizi çok kısa bir süre zarfı içerisinde arttırabileceksiniz. Teknolojinin en güzel nimetlerinden birisi olan İnstagram takipçi hilesi hayatınızı kısa sürede oldukça kolaylaştıracak. Sosyal medya çılgınlığına siz de karşı koyamıyor, bu çılgınlığa katılmak mı istiyorsunuz? Hayatınızda en çok zevk aldığınız şey sosyal medya uygulaması olan instagram hesabınızda vakit geçirmek mi, öyleyse eğer bu yazımız tam da sizin işinize yarayacak.

2017-10-18 07:48:06

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram’ın Işıltı Efekti: Kirakira+

Instagram’ın Işıltı Efekti: Kirakira+

Ünlüler, moda bloggerları, make up artistlerinin kullandığı İnstagramın yeni gözdesi kirakira+ programını siz hala denemediniz mi? İnstagramda son dönemde en çok kullanılan ve

Instagram Superzoom Özelliğini Duyurdu

Instagram Superzoom Özelliğini Duyurdu

Birkaç gündür ardı ardına güncellemeler yayınlayan Instagram uygulaması, son olarak canlı yayına bir dizi güncelleme getirdi ve hemen ardından da Instagram Superzoom müjdesini verdi.

İnstagram'a Yeni Büyük Bir Özellik

İnstagram'a Yeni Büyük Bir Özellik

Bu özellik regram özelliği yani tekrar (yeniden) paylaşma özelliği ; Kullanıcılar tarafından uzun zamandır beklenen yeniden paylaşma özelliği, Instagram tarafından gizlilikle test ediliyor.