Facebook Gizli Yorumlar Özelliği

Facebook Gizli Yorumlar Özelliği

Site tercihiniz için teşekkürler.

Yorum yazdığınız bölümün kenarında yer alan kilit işaretine basarak gizlilik ayarlarını aktif hale getirebiliyorsunuz. Üstelik karşınıza çıkan  gizlilik ayarlarının dört farklı seçeneği de bulunuyor. Bu seçenekler; arkadaşlar ve sadece gönderi sahibisadece gönderi sahibi ve yorum yapanlar, sadece arkadaşlar ve son olarak da herkes olarak belirlenmiş durumda.

Şimdilik sadece küçük bir grup üzerinde sürdürülen testin, gelecek günlerde daha büyük gruplar üzerinde devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Yine de yorum özelindeki bu gizlilik ayarlarının kullanıcıların daha kolay etkileşimde bulunmasına yol açacağı kesin. Gizlilik ayarları sayesinde çoğu kişi üçüncü şahısların yargılarıyla karşılaşmadan kolayca yorum yapabilir. Ya da Facebook’ta bulunan iş arkadaşlarının bu yorumları görmemesini sağlayabilir. Yine de ekran görüntüleri hakkında uyaralım, sosyal medyada paylaştığınız hiçbir şey sonsuza kadar gizli kalmayacaktır.

Her şeye rağmen Facebook’un kullanıcılarına daha rahat bir ortam sunmak için bu adımı atması güzel. Şirketin her geçen gün sosyal ağlarında daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için yeni özellikler test ettiğini söylemek mümkün. Nitekim yukarıda bahsettiğimiz gizli profil özelliği sadece yakın arkadaşlarınızın görebileceği bir profil oluşturmanızı amaçlarken, Instagram‘da test edilen Favoriler özelliği kullanıcıların istedikleri fotoğraf ve hikayelerini yalnızca “Favoriler” listesine eklenen arkadaşları ile paylaşmasını sağlıyordu.

Instagram’ın ürün sorumlusu Robby Stein, daha önce Instagram’da kullanıcıların kendi küçük gruplarını kurduklarını ve bu ihtiyacı karşılamak için böyle bir yenilemeye gittiklerini belirtmişti. Ne de olsa kullanıcılar sosyal medyada biraz olsun samimiyet aramaya devam ediyor. Belki de Facebook, kullanıcıların gün geçtikçe uzaklaştığı bu büyük ve yaşlı platformu gizlilik ayarları sayesinde daha farklı bir yere dönüştürecek.

İnstagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi sitenize giriş yaptıktan sonra hesabım çalınır mı?

Sitemiz (uygulamamız) asla hesabınızı çalmaz .Eğer ki googlede çıkan bütün sitelere giriş yapıyorsanız çalınması doğaldır.

+ Instagram hesabınızın kapatılması spam olması veya askıya alınması sitemiz tarafından sorumlu tutulmamaktadır.Bu sizin ile İnstagram arasındaki bir mevzudur.

+Kullanıcı Adı, şifre veya e-posta değişimlerinden hiçbir türlü web sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcı kendine ait bir sorunudur.Eğer böyle bir durum yaşadıysanız İnstagram ile görüşebilirsiniz.

2017-12-13 16:33:33

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Odak Modu Neler Yapabiliriz ?

Instagram Odak Modu Neler Yapabiliriz ?

ilk olarak Android akıllı telefonlar için yayınlanan yeni beta güncelleme sürümünde bir apk bileşenin de görüldü. Bu görseller ortaya çıktığı andan bu yana Instagram’a portre modunun

instagram Takipçi Arttırma Hilesi

instagram Takipçi Arttırma Hilesi

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız instagram son yılların en büyük sosyal paylaşım sitesi. Sosyalleşmenin farklı bir

Instagram’da Rezervasyon Dönemi Geliyor

Instagram’da Rezervasyon Dönemi Geliyor

Instagram çok hızlı bir şekilde güncellemeler almaya devam ediyor. Son olarak canlı yayın özelliği ilke ilgili bir güncelleme alan Instagram canlı yayınları kullanıcıların istedikleri