Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklerim?

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklerim?

Instagram’a bilgisayar üzerinden fotoğraf yüklemek artık çok kolay. Gramblr adındaki küçük bir program yardımıyla bilgisayarınız üzerinden Instagram’a fotoğraf yükleyebilirsiniz. Programı çalıştırıp Instagram hesabınıza program üzerinden giriş yaptıktan sonra karşınıza Instagram’ın bilindik ekranından farklı bir ekran çıkıyor. Gramblr’ın en güzel yanı ise resimleriniz üzerinde rahatça çalışabilmeniz için size çok geniş bir ekran sunması. Bununla birlikte bilgisayarınızdan seçtiğiniz herhangi bir fotoğraf üzerine, Instagram’ın kendi uygulamasında bulundan efekt seçeneklerinden çok daha fazlasını Gramblr ile uygulayabiliyorsunuz.  
Gramblr yazılımı gerçekten başarılı bir yazılım. Ancak bu yazılım Instagram’ın yerini tutmuyor. Yani başkalarının paylaşımlarını göremiyor, yorum yazamıyorsunuz. Sadece istediğiniz fotoğraf üzerine, size sunulan efekt seçeneklerinden istediklerinizi uygulayarak kendi hesabınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Instagram’la çok fazla içli dışlı olan insanlar da geçmişte bu tür bir programın eksikliğini hissetmişlerdir. Çünkü her zaman için telefonunuzla çektiğiniz değil de internet üzerinde gördüğünüz bir fotoğrafı da Instagram hesabınızdan paylaşmak istemişsinizdir. Böyle durumlarda o fotoğrafı telefonunuza göndermek ya da telefonunuzdan aynı internet sitesine giriş yaparak o fotoğrafı bulmak gerçekten zaman almaktaydı. Ancak artık Gramblr sayesinde internetteki bir fotoğrafı Instagram üzerinden paylaşmak mümkün oluyor.

2018-01-13 10:56:21

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Sosyal Medya Ve Kişisel Gelişim

Sosyal Medya Ve Kişisel Gelişim

Sosyal Medyanın Kişisel Gelişimdeki Rolü Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri arttıkça kullanım alanları da genişlemeye başladı. Başlarda Facebook'ta çocukluk arkadaşlarını arayan insanlar

Instagram’da Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram’da Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Popüler paylaşım uygulaması Instagram’da birçok kullanıcının dert ettiği konulardan biri de arama geçmişini silme sorunudur. Kullanıcılar arama geçmişlerini tam anlamıyla nasıl sileceklerini

Popülerliğinizi Tescillemeye Ne Dersiniz ?

Popülerliğinizi Tescillemeye Ne Dersiniz ?

Popülerliğinizi Tescillemeye Ne Dersiniz?