Instagram’a Gönderi Zamanlama Özelliği Geliyor

Instagram’a Gönderi Zamanlama Özelliği Geliyor

Özellikle meşgul kişiler için Instagram üzerinden paylaşım yapmak zor bir durum. Buna vakit ayırmayanlar ise artık ne zaman boş vakit bulurlarsa paylaşımlarını o zaman yapıp zamanlamasını ayarlayabilecekler. Bu özellik Facebook üzerinde şu anda aktif olarak kullanılıyor ve kullanıcıların çok da işlerine yaradığı ortada.
Instagram gönderi zamanlama özelliği ilk etapta şahıslar yerine firmalar için kullanıma sunulacak özelliklerden bir tanesi. Bu sayede çok daha fazla takipçi sayıları bulunan firmaların bu özelliği önceden kullanıp test etmeleri hedeflenmek. Ancak bu özellik şu an içinInstagram uygulamasının üzerinden kullanılamayacak. İleri tarihli olarak bir gönderi paylaşmak isteyenler bilgisayarlarına kuracakları bir yazılım ile zamanlama özelliğini kullanarak paylaşım yapabilecekler.
 
Ancak özellikle Facebook ve kardeşlerinin bulunduğu Zuckerberg’e ait olan grup, yazılım geliştirme konusunda oldukça hızlı hareket ediyorlar. Bu yüzden bu özelliğin de çok kısa bir zaman içerisinde tüm kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlanacağı tahmin ediliyor. Bilindiği gibi Facebook üzerinden canlı yayın yapma özelliği ilk olarak sınırlı sayıda kullanıcıya açılmış ve test aşaması olarak 1 yıl ön görülmüştü. Fakat bu özellik test aşamasından 3 ay sonra tüm kullanıcılar için aktif hale getirildi.
Bazı kullanıcılar ise Zuckerberg’in sahip olduğu uygulamalarda bulunan özelliklerin birbirine benzemesinden şikâyet etmekte. Facebook’ta olan özellikler yavaş yavaş diğer uygulamalara da adapte ediliyor. Instagram gönderi zamanlama özelliği de bu özelliklerden bir tanesi.

2018-02-02 16:22:00

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Üzgünüz, Hata Oluştu Hatası Alıyorsanız

Üzgünüz, Hata Oluştu Hatası Alıyorsanız

Hepimizin bildiği üzere Instagram, Facebook ile birlikte tüm sosyal medya piyasasını domine eden bir ağ haline geldi. Özellikle, Snapchat’in “Stories” özelliğinin, Instagram’a entegre

instagram video izlenme hilesi

instagram video izlenme hilesi

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız Facebook ve Twitter'dan sonra birden İnstagram rügarı esmeye başladı tüm dünya da.

Snapchat Kapanıyor Mu?

Snapchat Kapanıyor Mu?

Snapchat'in popülerliğini kaybetmesi üzerine 14 Kasım 2017 tarihinde sosyal medya ve internet haberleri üzerinde snapchat kapanıyor mu? soruları ve konuları yaygınlaşmaya başlamıştı. Channel45News.com