Instagram Arşiv Nerede ?

Instagram Arşiv Nerede ?

Instagram arşiv nerede yani eski hikayelerinizi saklama çıktığından beri nerede olduğunu bulamıyor veya merak ediyorsanız bugün sizlere bu konudan bahsedeceğiz. Öncelikle instagram yeni güncellemelerinden sonra eski hikayelerini öne çıkan görsellerde çıkarabilmeniz için bu hikayeleri arşivlemiş bulunmaktadır. Eğer eski hikaye arşivlerinize ulaşmak istiyor iseniz izlemeniz gereken yol bu şekildedir.
 

  1. Instagram Uygulamasını Açınız
  2. Profil Kısmınıza Gelin ve Paylaşım Ekranını Önünüzde Açık Olsun
  3. Yukarıda Profil Resminiz Altındaki "+" Yazan Yuvarlak İçerisine Alınmış Olan Yeni Yazan Simgeye Basınız.
  4. Burada Çıkan Paylaşımların Tamamı Arvişinizdir.

Bu adımlardan sonra isterseniz arşivinizdeki fotoğraflarınızı indirebilir veya yeniden öne çıkan görsel olarak çıkarıp, takipçilerinize gösterebilirsiniz.

2018-01-15 08:37:39

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram’da Ekran Görüntüsü

Instagram’da Ekran Görüntüsü

Instagram bir süredir yeni bir özellik test ediyor. Bu özellikle her kullanıcı da şu anda aktif değil. Bu yüzden bu özellik şu anda sadece bazı kullanıcılar için aktif edilmiş durumda. Bu

Ücretsiz İnstagram Hilesi

Ücretsiz İnstagram Hilesi

Şu an yaklaşık 600 Milyonu aşmış kullancısı olan İnstagram her geçen gün haznesine yeni kullanıcılar eklemekte ve İnstagram'a (Facebook'a) karşı tüm firmaları yok etmeye devam etmektedir.

İnstagram Takipçi Artırma

İnstagram Takipçi Artırma

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan instagram pek çok kişi tarından