Instagram Arşiv Nerede ?

Instagram Arşiv Nerede ?

Instagram arşiv nerede yani eski hikayelerinizi saklama çıktığından beri nerede olduğunu bulamıyor veya merak ediyorsanız bugün sizlere bu konudan bahsedeceğiz. Öncelikle instagram yeni güncellemelerinden sonra eski hikayelerini öne çıkan görsellerde çıkarabilmeniz için bu hikayeleri arşivlemiş bulunmaktadır. Eğer eski hikaye arşivlerinize ulaşmak istiyor iseniz izlemeniz gereken yol bu şekildedir.
 

  1. Instagram Uygulamasını Açınız
  2. Profil Kısmınıza Gelin ve Paylaşım Ekranını Önünüzde Açık Olsun
  3. Yukarıda Profil Resminiz Altındaki "+" Yazan Yuvarlak İçerisine Alınmış Olan Yeni Yazan Simgeye Basınız.
  4. Burada Çıkan Paylaşımların Tamamı Arvişinizdir.

Bu adımlardan sonra isterseniz arşivinizdeki fotoğraflarınızı indirebilir veya yeniden öne çıkan görsel olarak çıkarıp, takipçilerinize gösterebilirsiniz.

2018-01-15 08:37:39

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Tesla Aracı İnstagram'da Görüntülendi

Tesla Aracı İnstagram'da Görüntülendi

Tesla Semi geçtiğimiz ay yapılan tanıtımdan sonra, Tesla tasarım merkezi yakınlarında test edilirken ilk kez görüntülendi. Kasım ayının ortalarında Elon Musk’ın sunumuyla birlikte tanıtılan

İnstagram Remix Özelliği Geliyor

İnstagram Remix Özelliği Geliyor

Sitemizi instagram takipçi hilesi için tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sizlerin destekleriyle gelişmekteyiz. Instagram Remix ile arkadaşlarınızın fotoğraflarını düzenleyebileceksiniz!

İnstagram'da Takipçinin Önemi

İnstagram'da Takipçinin Önemi

İnstagram, çok basit şekliyle bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Ancak insanlar bunu çok farklı amaçlara hizmet etmek adına kullanabiliyor. Uygulama hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın