Instagram'da Bot Hesapların Yaptığı Spamları Engellemek

Instagram'da Bot Hesapların Yaptığı Spamları Engellemek

En çok kullanılan sosyal platformlardan biri olarak ön plana çıkan İnstagram, keyifle kullanabilecek bir yapıya sahiptir. Her zaman için insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bildiğiniz gibi hikaye, video ve resim paylaşıma izin vermektedir. Bilgisayar, telefon ve tablet için ayrı ayrı uygulamaları bulunmaktadır. Her zaman için basit bir şekilde kullanım sunmaktadır. Artık siz de dilediğiniz gibi İnstagram kullanabilir ve amacınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bilmelisiniz ki tüm zamanların en iyi sosyal platformlarından biridir. Peki, ama burada bulunan diğer özellikler hakkında bilginiz var mı? Yoksa İnstagram ’da bot hesapların yaptığı spamları engellemek için araştırma mı yapıyorsunuz? O zaman kesinlikle bu yazının devamını incelemelisiniz. Burada aradıklarınızı kısa sürede bulacaksınız.
Instagram Botlarını Engellemek
Bildiğiniz gibi son dönemlerde ciddi anlamda rahatsızlık veren İnstagram botları, insanların en büyük problemlerinden biri olmuştur. Sürekli olarak fotoğrafların ve videoların altında saçma ve alakasız şeylerin onlar tarafından paylaşılması ciddi sorunlardan biri olmuştur. Peki, ama siz de bu botları engellemek mi istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken şeyler oldukça basittir. Önce İnstagram hesabınıza giriş yapacak ve daha sonra ayarlar bölümüne geleceksiniz. Hesap ayarlarında erişilebilirlik bölümüne geldikten sonra yorumlara bakacaksınız. Burada spam yorumlar filtresini işaretleyecek ve sorunsuz bir şekilde yolunuza devam edebileceksiniz. Peki, ama neden bu spamların oluştuğunu merak ediyor musunuz?
Instagram Bot Takipçi Sitelerinden Kaynaklanıyor
İnternette pek çok farklı bot İnstagram takipçisi satan ve bedava olarak bunları sunan kalitesiz siteler bulunmaktadır. Tamamı sizlere bot takipçi göndermekte ve daha sonra bunların tüm profilinizi ele geçirmesine neden olmaktadır. Birbirinden farklı bot hesabın sürekli olarak link ekleyerek yorum yapması bundan kaynaklanmaktadır. Artık istediğiniz gibi siz de bunları engelleyebilirsiniz. Tabii öncelikli olarak İnstagram üzerinden yapmanız gerekecektir. Daha sonra hala bitiremediyseniz, o zaman kullandığınız sitelerden profilinizi kaldırmanız gerekecektir. Buralardan profilinizi kaldırdıktan sonra spam yorumlar da bir süre sonra bitecektir. Artık tümünü temizleyerek profili temiz bir hale getirebilirsiniz. Hiçbir zaman problem yaşamayacağınızı da söylemeliyiz.
Spam Yorumları Engellemenin Yolları
Birbirinden farklı botun spam yorum yaptığını biliyorsunuz. Bunları engellemek için İnstagramın spam bölümünü kullanmalısınız. Tabii bunlarla bir çare bulamadıysanız yorumları devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun yanında sizi takip eden botları bulabilir ve onları çıkarabilirsiniz. Böylece bir daha spam yapmalarını engellemiş olabilirsiniz. Tam anlamıyla avantaj sizde olacak ve istediğinizi kısa sürede elde edebileceksiniz. Zorluk yaşamadan yolunuza devam edebilecek olmanız da size iyi gelecektir. Artık burada anlattıklarımızı en iyi şekilde doğru biçimde uygulayabilirsiniz. Peki, bot yerine aktif takipçi kazanamaz mısınız? Böyle bir site bulunmamakta mıdır? Eğer bu konuda merak ettikleriniz bulunuyorsa, hemen şimdi yazının devam bölümünü inceleyebilirsiniz.
%100 Aktif Takipçiler Kazanabilirsiniz
Birbirinden farklı site üzerinde bot takipçileri bedava olarak bulabilirsiniz. Bunlardan faydalanabilirsiniz ancak hepsi kısa süre sonra düşecektir. Bunun yanında düşmeden önce sizlere spam yorumlar yapacaklardır. Bu da kirliliğe ve kötü bir görünüme neden olacaktır. Kesinlikle bundan sonra siz de aktif ve %100 gerçek takipçiler alabilirsiniz. Hem de bunları uygun fiyattan edinebilirsiniz. Hiçbir problem yaşamayacağınıza ve dilediğiniz gibi hizmet alabileceğinize emin olabilirsiniz. Artık siz de kısa sürede amacınıza ulaşabilecek ve istediğiniz gibi yolunuza devam edebileceksiniz. Söylemeliyiz ki markanızı büyütecek, çok fazla kişiye erişim sağlayabilecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Artık beklentileriniz tam anlamıyla karşılanacaktır. İşletmeniz için potansiyel müşterilerinizin tamamını İnstagram üzerinden bulabilir ve onlara erişim sağlayabilirsiniz. 

2018-01-13 11:01:55

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram'da Ünlü Olmak

İnstagram'da Ünlü Olmak

İnstagram Nedir? Artık elinde akıllı telefon olmayan kalmadı. En gencimizden en yaşlımıza kadar herkeste akıllı telefonları görebiliyoruz.Bugünde de sosyal büyük başarılı bir paylaşım

Instagram Analiz Özelliği

Instagram Analiz Özelliği

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız Yorumlar; aynen beğeni sayılarında olduğu gibi, hedef kitleniz olan etkileşiminizin

Facebook Yüz Tanıma Teknolojisi Geldi

Facebook Yüz Tanıma Teknolojisi Geldi

Bugün itibariyle Facebook hesaplarına giriş yapan bazı kullanıcılar Facebook’un haber akış sayfasındaki yeni bir bilgilendirme mesajı ile karşılaştılar. Bu mesajda kullanılan ifade “Facebook