Instagram'da Ekli Olmayan Kişilerden Mesaj Alamıyorum

Instagram'da Ekli Olmayan Kişilerden Mesaj Alamıyorum

Instagram uygulamasında ekli olmayan kişilerden mesaj alma isteğe bağlı olarak aktif hale getirilebiliyor. Kişisel ayarların gizlilik bölümünden yapabileceğiniz kolay işlemler ardından dilediğiniz gibi hesabınızı kullanmanız mümkündür. Sizi kimlerin takip edebileceğini ya da size kimlerin direkt mesaj gönderebileceğini seçeneklerden kendini oluşturabiliyorsunuz. Sosyal medya dünyasının göz bebeği instagram sayesinde dilediğimiz fotoğrafı paylaşabilmemiz mümkündür. İnsanların birbirlerini takip etme isteği ezelden var olan bir duygudur. Dedikodu bu konu üzerinden türetilmiştir. Kim nerede, ne yapmış bütün herkes tarafından merak edilen en önemli şeyler arasında yer almaktadır. Sanal aleme giriş yaptıktan sonra bu durum oldukça kolay bir şekilde yayılmaya başladı. Artık günümüzde herkes birbirinden haberdar oluyor. Hem de dedikoduya gerek kalmadan instagram gibi sosyal medya araçlarından kolayca her şey öğreniliyor.
Instagramın Sınır Tanımayan Yeni Özellikleri
Anlık hikâye paylaşımı arşivde kalmasını istemediğiniz videolar ve fotoğraflar için gayet uygun bir paylaşım yöntemi oluyor. 24 saat sonra kendiliğinden silinen bu gönderiler sınırsız olarak yayınlanabiliyor. Bunun yanı sıra canlı yayın özelliği sayesinde dilediğiniz an takipçilerinize içinde olduğunuz ortamı canlı olarak gösterme şansınız vardır. Bu yayına takipçiler yorum yapabilir ve siz de ekran üzerinden bunları görerek cevap verebilirsiniz. İnstagramın saymakla bitmeyen içeriği her geçen gün daha da artış göstererek abonelerine güzel bir sosyal ortam oluşturuyor. Paylaşılan fotoğraflara sürekli artış gösteren filtreleri uygulamak kullanıcıların en sevdiği özelliklerden birisidir. Ayrıca yenilenen emojiler ile hikâyelerinize eklediğiniz yazıları süslemek oldukça kolaydır. Görsel bir şov yapabilmenize imkân tanıması ile eğlenceli vakit geçirmeniz sağlanmaktadır. Yorum yapılabilme niteliği ve beğeni butonu üzerinden fotoğraflarınız takipçileriniz tarafından beğenilir ya da yorumlanır. Bu da sizin gönderilerinizin ne kadar kaliteli olduğunu gösterir. Hesabınızdaki kişisel bilgi kısmına dilediğiniz karakteri ekleyebilir ve burada mini bir biyografi oluşturabilirsiniz. Kullanıcı adınız tamamen hayal dünyanıza kalmış kelimeler içerebilir.
Konum Özelliği İle Yer Bildirimi Yapabilirsiniz
Instagramın konum özelliği sayesinde birçok kişi yer bildirimi yapmaktadır. Bunun yanı sıra gönderilerinizin nerede çekildiğine dair de bilgi vermek mümkün olmaktadır. Anlık ya da sonradan yapılan her bir paylaşım için dilediğiniz konumu ekleme şansınız bulunmaktadır. Konumun yanı sıra hava sıcaklığı gibi ek özellikler de yer almaktadır. Bazı kullanıcılar araç kullanırken paylaşım yapmayı sevdiği için kilometre okuyucu özelliği de eklenmiştir. Konu etiketi yaparak paylaşımınızı dilediğiniz sayfalarda çıkartabilirsiniz. Sanal bir albüm niteliği taşıyan instagram sayesinde siz de geçmişinize dair güzel anıları biriktirebilirsiniz. Eskiden bir tane fotoğraf yükleme seçeneği varken şuan aynı anda sıralı birden fazla fotoğraf yükleme işlemi gerçekleştirmeniz de sağlandı. Hem de her paylaşıma ayrı filtre uygulama özelliğini de eklemeyi unutmamışlar. Belirli aralıklarla güncelleme gelmesi ile her anlamda iyileştirme yapıldığı rahatlıkla anlaşılmaktadır. Farklı kullanıcı isimleri ile birçok hesap açabilir ve bu hesaplarınızı aynı cihazdan yönetebilirsiniz. Online satış yapmak için de kullanılan instagram sayesinde birçok ürün paylaşılıp anında kargo ile size ulaştırılmaktadır. Sitelerden daha hızlı kendini güncelleyen online satış sayfalarının reklamlarını her yerde görebilirsiniz. Kazanç kapısı sağlayan instagram üzerinden iş ilanı da verilmektedir. Her anlamda bütün ihtiyaçları karşılayan bir araç olarak kullanılması giderek kullanım sayısını da arttırmaktadır. Dünya üzerinde bütün ülkelerde oldukça iyi bir kitleye hitap etmektedir. En sevilen uygulama olması ise diğerlerine oranla daha özel bir içeriğe sahip olması ve sürekli olarak yenilenmesidir. Geçmişe bakıldığında her anlamda yenilik getirilen tasarımı ve nitelikleri üyelere oldukça kolaylık sağlamaktadır. İstediğiniz zaman hesabı kapatma ve dondurma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme fırsatınız da bulunmaktadır. Güvenlik açısından oldukça geliştirilen yapısı hesabınızı koruma altına alır. 

2018-01-15 08:29:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Spam Filtreleme Sistemini Yayınladı

Instagram Spam Filtreleme Sistemini Yayınladı

Sosyal medyada hızla yayılan Instagram uygulaması, şekil değiştirmeye devam ediyor. İyi yönde ilerleyen bu değişim, sosyal medya uygulamasının hızla yükselmesini de sağlamaya başladı.

WhatsApp Bilinmesi Gereken Özellikler

WhatsApp Bilinmesi Gereken Özellikler

Whatsapp'ta biri sizi engellerse buna rağmen karşı tarafa mesaj ulaştırabilirsiniz; ya da siz birini engellediğinizde engellediğiniz kişi size rahatça yazabilir! Bunun için ayrı bir telefon

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Beğeni Hilesi  İnstagram, video ve fotoğraf paylaşımları üzerine kurulu bir sosyal platform. Görsel ögelerin ağırlıklı olması bu alanın diğer sosyal ağlara göre daha dikkat