Instagram’da Ekran Görüntüsü

Instagram’da Ekran Görüntüsü

Instagram bir süredir yeni bir özellik test ediyor. Bu özellikle her kullanıcı da şu anda aktif değil. Bu yüzden bu özellik şu anda sadece bazı kullanıcılar için aktif edilmiş durumda. Bu özellikle birlikte Instagram kullanıcılarını da aslında bir tehlike beklemekte.

Instagram’ın test aşamasında olan yeni özelliğinde eğer bir kullanıcı bir hikâyenin ekran görüntüsünü alırsa hikâyeyi paylaşan kişiye bununla ilgili olarak bir bildirim gidiyor. Bu noktada insanların akıllarına bir insan başka bir insanın hikayesinin ekran görüntüsünü neden alsın şeklinde bir soru gelebilir. Ancak bu sıklıkla yapılan bir durum olduğu için Instagram böyle bir özellik ekleme yoluna gitmiş. Bu işlem yapılırken karşı tarafa da bir bildirim gitmesi ve hikâyenin sahibinin bu durumdan haberdar edilmesi tamamen güvenlik için yapılan bir işlem. Bu sayede hem insanlar kimlerin kendi hikayelerinin ekran görüntüsünü alığını bilecekler hem de ekran görüntüsü almak isteyen kişi bir bildirim gittiğini bildiği için bunun gerekliliğini de kendi kendine sorgulayıp ona göre davranacak.

Bilindiği gibi son zamanlarda Instagram ve Facebook birbirlerine ait olan bazı özellikleri paylaşmaya başladılar. Örneğin ilk başlarda Facebook üzerinden kimse yer bildirimi yapamazken Instagram’dan alınan bu özellik sayesinde Facebook üzerinden de yer bildirimi yapılabiliyor. Bununla birlikte ilk başlarda Facebook’ta olan bazı özellikler de artık Instagram’da var. Hal böyle olunca insanların akıllarına direkt olarak eskiden beri bir fantezi olan “ Profilime kimler bakmış ?” sorusunun da gerçek olup olamayacağı düşüncesini getiriyor. Çünkü Instagram’a getirilen instagram ekran görüntüsünü alma biraz da bunun kapısını aralıyor.

2018-02-13 07:40:08

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Hilesi ve Instagram Takipçi Kazan

Instagram Takipçi Hilesi ve Instagram Takipçi Kazan

Günümüzün en büyük popüler sosyal ağı olan instagram sayesinde artık instagram takipçi hilesi ve instagram takipçi kazan işleriniz için sizlere bugün en güvenilir instagram

instagram 10000 takipçi hilesi

instagram 10000 takipçi hilesi

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. instagram 10000 takipçi hilesi  hilesi yaparak 1000  takipçiyi ücretsiz kazanabilirsiniz.

Sanal Para İle Alışveriş Yapılır Mı?

Sanal Para İle Alışveriş Yapılır Mı?

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte insanların ihtiyaçları da artış göstermektedir. Binlerce çeşit ürünlerinin pazarlandığı sanal âlemde her şeyi bulmak bir yana, ödeme konusunda da bayağı