Instagram’da Fenomen Olmanın Yolları

Instagram’da Fenomen Olmanın Yolları

Instagram’da fenomen olmak göründüğü kadar kolay değil. Bunun için ya gerçekten insanların gıpta ile bakacakları bir hayatınızın ya da herkeste olmayan bir yeteneğinizin olması gerekiyor. Bunlardan ikisine de sahip değilseniz fenomen olmak için daha önce kimsenin aklına gelmemiş olan bir şeyler bulup paylaşmanız gerek.

Bazın insanlar ise hiçbir özellikleri olmadan tamamen samimiyetleriyle milyonlarca Instagram takipçisine sahip olabiliyorlar. Ancak bu biraz şans ve kişinin hiçbir çaba harcamayarak elde ettiği bir şöhret. Instagram’da fenomen olmak için çeşitli hile yöntemlerine başvuranlar da var. Buradaki amaç ise yapay olarak oluşturulan bir takipçi sayısı üzerinden yeni takipçiler kazanmak.
Bir kişinin Instagram’da başka bir kişiyi takip etmesindeki önemli etkenlerden bir tanesi de kişinin takipçi sayısı. Bir başka değişle bazı insanlar paylaşım içeriği ne olursa olsun sadece takipçi sayısı fazla olan insanları takibe alıyorlar. Buradan da takipçi sayısı yeni takipçileri çekiyor sonucuna ulaşabiliriz. Bunu farkında olan bazı kişiler de Internet üzerinden takipçi satan paketler satın alıyorlar. Instagram takipçi paketi adı altındaki bu paketlerle aldığınız pakete göre kısa zamanda binlerce takipçi adedine ulaşabiliyorsunuz. Bu paketlerin yanında yine aynı şekilde Instagram beğeni hilesi ve Instagram yorum hilesi paketlerini de alabilirsiniz. Bu paketler ise hesabınıza yorum ve beğeni yapılmasını sağlayarak hesabınızı daha aktif bir şekilde insanlara lanse ediyor.
Bu yöntemlere ne kadar başvurursanız başvurun, eğer bir fenomen olmak istiyorsanız kesinlikle sürekli olarak yılmadan usanmadan paylaşımlar yapmanız gerekmekte. Eğer Instagram’ı aktif olarak kullanmıyorsanız zaten fenomen olmanız imkânsız.

2018-01-13 11:08:45

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Şirketlerin Gözdesi : İnstagram

Şirketlerin Gözdesi : İnstagram

Merhaba çok değerli instahilesiapp.com kullanıcılarımız bu blogumuzda şirketlerin yeni gözdesi olmayı başaran instagram'dan bahsedeceğiz ; Kullanıcı sayısı gün geçtikçe artan Instagram,

İnstagram Beğeni Hile Hizmeti

İnstagram Beğeni Hile Hizmeti

Gelişen Sosyal Medya Gelişen Teknoloji ile birlikte birçok yenilikle beraberinde sosyal medyada farklılıklar meydana geldi. Facebook, Twitter derken son gelişen ve yerini oldukça güçlü şekilde

İnstagram'dan Sınırlama ve Uyarı

İnstagram'dan Sınırlama ve Uyarı

İnstagram hergün gelişen yenilikler getirilen büyük bir platform olmayı başardı.Son zamanlarda sıklaşan hayvanlarla selfie'lerine İnstagram'dan (özellikle vahşi hayvan / kaplan / koala gibi)