Instagram Dm Üzerinden Canlı Video Gönderin

Instagram Dm Üzerinden Canlı Video Gönderin


Artık doğrudan videolara arkadaşlarınıza canlı videolar gönderebilirsiniz. Doğrudan simgeye tek bir dokunuşla , eğlenmeye katılmaya teşvik etmek için kendi canlı videonuzu veya izlediğiniz canlı bir videoyu bir arkadaşınıza veya bir grup arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Canlı olduğunuzda, ekranın altındaki Doğrudan simgesine dokunup canlı videonuzu arkadaşlarınıza gönderin. Bir arkadaşınızla canlı yayın yaparken de bu seçeneğiniz olur. Bir kez gönderilen alıcı, canlı video'larınızı Doğrudan gelen kutusunda görür. Arkadaşlar, şu anda canlı videolarınızı yalnızca videonuzu görüntüleyebilir. Canlı video biterse, arkadaşınız videonun bittiğini söyleyen bir ileti görür.

İsterseniz canlı videolarınızı Doğrudan öyküler ayarlarınızda gönderme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Ve özel bir hesabınız varsa, takipçileriniz yalnızca canlı videonuzu görüntüleyebilir.

İzleyici olarak, aynı şekilde Doğrudan bir arkadaşınıza canlı video gönderebilirsiniz. Canlı video izlerken, ekranın altındaki Doğrudan simgesine dokunun ve onu göndermek istediğiniz kişileri seçin.

Bugünün değişikliği, insanları canlı videolarınızı izlemeye ve sizi izlediğiniz heyecan verici canlı videoları gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınıza davet etmeyi kolaylaştırıyor. Daha fazla bilgi edinmek için Instagram Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.

Bu güncelleme, Apple App Store'da iOS için ve Google Play'de Android için kullanılabilen Instagram sürüm 26'nın bir parçası olarak mevcuttur.

2018-01-15 16:39:57

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram İle İlgili Son Haberler

Instagram İle İlgili Son Haberler

Instagram ile alakalı son gelişmeleri bu yazımızda bir araya getirdik. Gelin şimdi hep birlikte bu gelişmelere bir göz atalım. Instagram Hikayeler Özelliği DJ Olarak Kullanıldı Instagram’ın

Whatsapp'a İnternetsiz girmek

Whatsapp'a İnternetsiz girmek

WhatsApp bildiğiniz gibi internet üzerinden sizlere mesajlaşma, arama ve görüntülü konuşma imkanı veriyor. Bağlantınız olmadığı zamansa, Wi-Fi ve hücresel ağ açılana kadar yolladığınız

Instagram Reklamları Nasıl Oluşturulur?

Instagram Reklamları Nasıl Oluşturulur?

Instagram’ın 500 milyon kullanıcı sayısına ulaşmış olması uygulamanın artık sadece kişisel kullanıcılar için kullanılmadığını da söylemek gerekiyor. Bunun dışında artık markalar