Instagram Dm Üzerinden Canlı Video Gönderin

Instagram Dm Üzerinden Canlı Video Gönderin


Artık doğrudan videolara arkadaşlarınıza canlı videolar gönderebilirsiniz. Doğrudan simgeye tek bir dokunuşla , eğlenmeye katılmaya teşvik etmek için kendi canlı videonuzu veya izlediğiniz canlı bir videoyu bir arkadaşınıza veya bir grup arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Canlı olduğunuzda, ekranın altındaki Doğrudan simgesine dokunup canlı videonuzu arkadaşlarınıza gönderin. Bir arkadaşınızla canlı yayın yaparken de bu seçeneğiniz olur. Bir kez gönderilen alıcı, canlı video'larınızı Doğrudan gelen kutusunda görür. Arkadaşlar, şu anda canlı videolarınızı yalnızca videonuzu görüntüleyebilir. Canlı video biterse, arkadaşınız videonun bittiğini söyleyen bir ileti görür.

İsterseniz canlı videolarınızı Doğrudan öyküler ayarlarınızda gönderme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Ve özel bir hesabınız varsa, takipçileriniz yalnızca canlı videonuzu görüntüleyebilir.

İzleyici olarak, aynı şekilde Doğrudan bir arkadaşınıza canlı video gönderebilirsiniz. Canlı video izlerken, ekranın altındaki Doğrudan simgesine dokunun ve onu göndermek istediğiniz kişileri seçin.

Bugünün değişikliği, insanları canlı videolarınızı izlemeye ve sizi izlediğiniz heyecan verici canlı videoları gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınıza davet etmeyi kolaylaştırıyor. Daha fazla bilgi edinmek için Instagram Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.

Bu güncelleme, Apple App Store'da iOS için ve Google Play'de Android için kullanılabilen Instagram sürüm 26'nın bir parçası olarak mevcuttur.

2018-01-15 16:39:57

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Bilgisayardan Canlı Yayın İzleme

İnstagram Bilgisayardan Canlı Yayın İzleme

Merhaba instahilesiapp.com Ailesi Bügün Size İnstagram Bilgisayardan Canlı Yayın İzleme yöntemini anlatacağım bir çocuğumuz bilgisayar başında  canlı yayın izlemek istiyor

Sanal Para İle Alışveriş Yapılır Mı?

Sanal Para İle Alışveriş Yapılır Mı?

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte insanların ihtiyaçları da artış göstermektedir. Binlerce çeşit ürünlerinin pazarlandığı sanal âlemde her şeyi bulmak bir yana, ödeme konusunda da bayağı

instagram takipçi kazan

instagram takipçi kazan

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. Çağımızın en büyük tutkularından biri haline gelen sosyal medya kullanımı, her