Instagram Giriş Yap

Instagram Giriş Yap

Bilgisayar üzerinden instagram giriş yaparak sosyal medyayı kaldığınız yerden kullanmak mümkündür. Yapmanız gereken tek şey web tarayıcınız üzerinden instagram'a giriş yapmak.

Şuanda bilgisayar üzerinden instagram'a giriş yapabilmeniz mümkün olsa da paylaşım yapabilmeniz mümkün değildir. Sadece arkadaşlarınızın yapmış olduğu paylaşımları görebilir, paylaşımları beğenebilir veya beğenilen paylaşımlarınız ile sizleri takip edenleri bildirimler kısmında görebilirsiniz.

Instagram'a şimdilik bilgisayar üzerinden giriş yaptığınız zaman gelen bildirimleri ve takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini görmek mümkün olsa bile size gönderilmiş olan DM (direct message) kısmına ulaşamadığınızdan dolayı şimdilik bilgisayarınız ile gelen mesajları görmeniz mümkün değildir. Eğer ki windows 10 bilgisayar kullanıcısı iseniz windows store üzerinden instagram uygulamasını indirip fotoğraf paylaşımı hariç her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

2018-01-13 10:47:12

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Kaydol, Instagram Kayıt Ol

Instagram Kaydol, Instagram Kayıt Ol

Sosyal ağlardan en çok kullanılan instagram'a başlamak için doğru yerdesiniz. Bu konumuzda instagram'a nasıl kaydolunur onu anlatacağız. Instagram kaydolmak için iki seçeneğiniz mevcuttur.

Instagram Ruh Sağlığı Özelliği Ortaya Çıktı

Instagram Ruh Sağlığı Özelliği Ortaya Çıktı

Sosyal medya, dünya genelinde basın organlarından biri olarak değerlendirilmeye başlandı. Giderek genişleyen sosyal medya ağlarının adeta bir basın gücü oluştu. Bunun dışında dev bir reklam

instagram takipçi kazan

instagram takipçi kazan

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. Çağımızın en büyük tutkularından biri haline gelen sosyal medya kullanımı, her