Instagram Hesap Dondurma

Instagram Hesap Dondurma

Instagram hesap dondurma için hesabın bilgilerini bilmeniz yeterlidir. Genelde bazı kullanıcılar instagram'ı yararlı bulmadıklarından veya instagram hesaplarına artık ihtiyaçları olmadığından dolayı hesaplarını dondurmak veya kapatmak istiyorlar. Instagram hesabınızı dondurmanız şuanda instagram uygulaması üzerinden mümkün değildir.

Ilk önce instagram hesabınıza bir web tarayıcısı üzerinden girmeniz gerekmektedir. Instagram hesabınıza google chrome, safari, mozilla vs gibi bir tarayıcı üzerinden giriş yaparak altta vermiş olduğumuz link sayesinde instagram hesabınızı dondurmanız mümkündür.

Dondurduğunuz instagram hesabınızı dondurma anınızdan itibaren 24 saat içerisinde tekrardan kullanıma açmak yani aktif etmek mümkün değildir. Dondurduğunuz hesabı eğer ki kısa süreli veya kalıcı bile dondursanız hesabın kullanıcı adı ve şifrenizi kesinlikle not alınız.

Dondurduktan sonra hesabın şifresini veya kullanıcı adınızı unutmanız durumunda kesinlikle kullanıma açmanız mümkün olmayacak, şifre sıfırlama bile yapsanız bu kullanıcı adı veya hesap aktif değildir hatası alacaksınız.

Instagram Hesabınızı Dondurma Bağlantısı :
https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

2018-01-13 18:58:24

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram'da Aradığım Kişiyi Bulamıyorum

Instagram'da Aradığım Kişiyi Bulamıyorum

Sanal alemde sosyal uygulamalara kayıt olurken birden fazla bilgi girişinin olması ilerleyen zamanlarda oldukça işimize yarıyor. Örneğin İnstagram hesabı açmak isteyen kişiler eposta adresi,

Instagram'da Kimseyi Takip Edemiyorum?

Instagram'da Kimseyi Takip Edemiyorum?

Instagram'da kimseyi takip edememenizin bir kaç başlı nedeni vardır. Bunların başlıca nedenlerinden biri ise instagram limitlerine uymadan çok sık insanları takip etmenizden kaynaklanır. Bildiğiniz

Instagram Kapalı Yani Gizli Profili Görmek

Instagram Kapalı Yani Gizli Profili Görmek

İnstagram sayesinde bir çok kişi bir birini takip ederek etkileşim içerisinde olmayı başarmaktadır. Bu kişiler arasında yer alan özelliklerden en önemlisi ayın platformda buluşmak diyebiliriz.