İnstagram Hikaye İzlenim Hilesi

İnstagram Hikaye İzlenim Hilesi

Artık elinde akıllı telefon olmayan kalmadı. En gencimizden en yaşlımıza kadar herkeste akıllı telefonları görebiliyoruz.Bugünde de sosyal büyük başarılı bir paylaşım platformu olan İnstagram en önlerde en çok kullanılan programlar arasında.

Öncelikle bu işlem için sadece sitemizi tercih ediniz aksi takdirde diğer siteler tarafından hesaplarınız çalınabilir veya zarar verilebilir.

İnstagram'da herkes fenomen olmanın peşinde ve bunun da tek yolu hile kullanmak, sevilen içerikler paylaşmak.İnstagram'a son eklenen güncellemede bildiğiniz gibi Canlı Yayın Özelliği bizlerin kulllanımına sunulmuştu.Bu özellik Periscope'ye büyük bir gözdağı da vermişti.

Şimdi ise çoğu İnstagram kullanıcısının istediği şey Canlı yayınlarda fazla izlenme almak bunun ise tek bir yolu var oda İnstagram Takipçi Hilesi.Peki nasıl ?

Siz sitemizden paketler bölümüne gidip size uygun olan bir paket aldınız örneğin 10.000 takipçi paketi.Daha sonra biz paketin ücretini ödemeniz karşılığında size o takipçileri gönderiyoruz (takipçilerimiz tamamen gerçek kullanıcılardan oluşmaktadırlar + aktifdirler).

Bunları yaptınız ve bir yayın açtınız siz yayn açtığınız anda tüm takipçilerinize bildirim gidecektir ve bu takipçiler oldukça aktif olduğu için direk olarak yayınınıza geleceklerdir.

10.000 takipçinin 2.000-4.000 kullanıcı canlı yayınınıza gelir eğer siz akşam saat 20:00 gibi bir zamanda yayın açarsanız bu sayılar daha da yüksekte olur.+Canlı yayınlarınız tek takipçileriniz seyretmez başka kullanıcılarda sizin yayınınızı görür ve seyrederler.Bu sayede yayınınız oldukça izlenmiş olur.

Eğer bu hileyi yada diğer hileleri kullanırken bir sorunla karşılaşırsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp sorununuza veya sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Sitemizden sadece izlenme hilesi değil takipçi beğeni ve yorum hilesi de kullanabilirsiniz.Üstelik kredileriniz her 2 satte yenilenecektir.

Sitemizden nasıl alım yapılır ;

Alım yapmak yeni site tasarımımız ile artık çok daha kolay 
Sitemize instagram hesabınız ile giriş yapıp takipçi gönderme aracını kullanmanız yeterli olucaktır.Her 2 saatte 100 ücretsiz kredi alırsınız.Eğer kredileriniz yenilenince haber almak isterseniz siteye giriş yaptığınızda yukarıda çıkan kutucuğa evet olarak cevap vermeniz yeterli olucaktır.Bu sayede her kredi yenilenmesin de haberiniz olucaktır.Veyahutta sitemizde paketler bölümünden takipçi paketlerini en uygun fiyata alıp kullanadabilirsiniz.Paketler en geç 1 saat içerisinde hızla ve güvenle teslim edilir.Takipçi paketlerini bay bayan , türk , yabancı ,bot olarak seçebilirsiniz.Tüm takipçiler aktif takipçilerden oluşmaktadırlar.

Takipçilerde büyük bir düşme yaşanmaz.

2017-10-31 08:14:51

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram’dan Bir Yeni Özellik Daha: Stop Motion

İnstagram’dan Bir Yeni Özellik Daha: Stop Motion

Fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, gün geçtikçe daha da yetenekli hale geliyor. Geçtiğimiz hafta kullanıma sunulan Superzoom’dan çok daha fazla ilgi göreceğini düşündüğümüz yeni

takipçi panelim

takipçi panelim

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. Kullanıcıların kişi listesi, beğenilerdeki sayının yüksek olmasına yetmediği anlarda

Youtube Videosu Nasıl Çekilir ?

Youtube Videosu Nasıl Çekilir ?

Youtube üzerinde yayınlanacak videolar bundan 5-6 yıl öncesine kadar özensiz bir şekilde, bir cep telefonuyla bile çekilip Youtube üzerinde yayınlanabilirdi. Ancak son yıllarda insanlar Youtube