İnstagram Hikaye İzlenim Hilesi

İnstagram Hikaye İzlenim Hilesi

Artık elinde akıllı telefon olmayan kalmadı. En gencimizden en yaşlımıza kadar herkeste akıllı telefonları görebiliyoruz.Bugünde de sosyal büyük başarılı bir paylaşım platformu olan İnstagram en önlerde en çok kullanılan programlar arasında.

Öncelikle bu işlem için sadece sitemizi tercih ediniz aksi takdirde diğer siteler tarafından hesaplarınız çalınabilir veya zarar verilebilir.

İnstagram'da herkes fenomen olmanın peşinde ve bunun da tek yolu hile kullanmak, sevilen içerikler paylaşmak.İnstagram'a son eklenen güncellemede bildiğiniz gibi Canlı Yayın Özelliği bizlerin kulllanımına sunulmuştu.Bu özellik Periscope'ye büyük bir gözdağı da vermişti.

Şimdi ise çoğu İnstagram kullanıcısının istediği şey Canlı yayınlarda fazla izlenme almak bunun ise tek bir yolu var oda İnstagram Takipçi Hilesi.Peki nasıl ?

Siz sitemizden paketler bölümüne gidip size uygun olan bir paket aldınız örneğin 10.000 takipçi paketi.Daha sonra biz paketin ücretini ödemeniz karşılığında size o takipçileri gönderiyoruz (takipçilerimiz tamamen gerçek kullanıcılardan oluşmaktadırlar + aktifdirler).

Bunları yaptınız ve bir yayın açtınız siz yayn açtığınız anda tüm takipçilerinize bildirim gidecektir ve bu takipçiler oldukça aktif olduğu için direk olarak yayınınıza geleceklerdir.

10.000 takipçinin 2.000-4.000 kullanıcı canlı yayınınıza gelir eğer siz akşam saat 20:00 gibi bir zamanda yayın açarsanız bu sayılar daha da yüksekte olur.+Canlı yayınlarınız tek takipçileriniz seyretmez başka kullanıcılarda sizin yayınınızı görür ve seyrederler.Bu sayede yayınınız oldukça izlenmiş olur.

Eğer bu hileyi yada diğer hileleri kullanırken bir sorunla karşılaşırsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp sorununuza veya sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Sitemizden sadece izlenme hilesi değil takipçi beğeni ve yorum hilesi de kullanabilirsiniz.Üstelik kredileriniz her 2 satte yenilenecektir.

Sitemizden nasıl alım yapılır ;

Alım yapmak yeni site tasarımımız ile artık çok daha kolay 
Sitemize instagram hesabınız ile giriş yapıp takipçi gönderme aracını kullanmanız yeterli olucaktır.Her 2 saatte 100 ücretsiz kredi alırsınız.Eğer kredileriniz yenilenince haber almak isterseniz siteye giriş yaptığınızda yukarıda çıkan kutucuğa evet olarak cevap vermeniz yeterli olucaktır.Bu sayede her kredi yenilenmesin de haberiniz olucaktır.Veyahutta sitemizde paketler bölümünden takipçi paketlerini en uygun fiyata alıp kullanadabilirsiniz.Paketler en geç 1 saat içerisinde hızla ve güvenle teslim edilir.Takipçi paketlerini bay bayan , türk , yabancı ,bot olarak seçebilirsiniz.Tüm takipçiler aktif takipçilerden oluşmaktadırlar.

Takipçilerde büyük bir düşme yaşanmaz.

2017-10-31 08:14:51

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Like Hilesi

İnstagram Like Hilesi

Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile artık insanların özel hayatlarına daha fazla şahit olur durma geldik. Özellikle bu sosyal medya platformlarından biri olan instagram yani sanal albüm ile

İnstagram Şifremi Unuttum!

İnstagram Şifremi Unuttum!

Instagram, 2010 Ekim'de, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından ilk olarak IOS (iPhone-iPad) için geliştirilen, sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda oldukça

Instagram Ruh Sağlığı Özelliği Ortaya Çıktı

Instagram Ruh Sağlığı Özelliği Ortaya Çıktı

Sosyal medya, dünya genelinde basın organlarından biri olarak değerlendirilmeye başlandı. Giderek genişleyen sosyal medya ağlarının adeta bir basın gücü oluştu. Bunun dışında dev bir reklam