İnstagram hilesi için hangi takipçi paketi kullanılmalıdır ?

İnstagram hilesi için hangi takipçi paketi kullanılmalıdır ?

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi? Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli?

Instagram'da takipçi satın almak için bir çok site ve takipçi satın alırken bir çok seçenek ile karşılaşıyoruz. Öncelikle size takipçiler de olan kategorileri listeleyelim.

Instagram için takipçi çeşitleri:
Türk gerçek takipçi
Türk bayan takipçi
Türk bot takipçi
Yabancı bot takipçi

Yabancı gerçek takipçi

İnstagram'da gerçek takipçiler nelerdir ?

Adı üstünde tamamen gerçek ve normal hesap takipçileridir.Bu hesapların kapanma riski vs. yoktur.İnstagram bu hile çeşidinden hesabınızı banlıyamaz , cezalandırmaz ve de askıya almaz.Güvenlik konusunda hesabınıza kesinlikle zararı olmaz. Tüm ünlüler  ve büyük sosyal medya fenomenleri tarafından tercih edilir. En yaygın İnstagram takipçi hilesidir.Bot takipçi hilesine kıyasla daha çok işe yarar daha hızlı gelişime neden olur.Bot takipçiden daha pahalıdır.(Diğer sitelere bakışla sitemiz instakipci.pro oldukça ucuz fiyatlarla satış yapmaktadır.)Ayrıca yaptığınız paylaşımlara beğeniler yapabilir yorumlar yazabilirler.Gerçek takipçi hilesi kullanımı hesabınız için daha faydalıdır.

Bizce en uygun takipçi hilesi türü türk ve gerçek takipçi paketleridir.Hem hesabınız için daha faydalı hem de daha kaliteli fark edilmesi zor bir hile türüdür.

Instagram Türk Bot Takipçi Nedir?

Bot takipçilerin tek tercih sebebi kalıcı olmalarıdır. Gerçek kişiler değillerdir. Bilgisayar tarafından oluşturulmuş sanal hesaplardır. Güvenlik konusunda hesabınıza kesinlikle zararı olmaz. Tüm ünlüler  ve büyük sosyal medya fenomenleri tarafından tercih edilir. Daha ucuz bir takipçi hilesi çeşididir.Fotoğraflarınıza videolarınıza çok az beğeni ve yorum yaparlar.Ama Gerçek takipçi hilesine kıyasla daha etkisizdirler.

İnstagram'da takipçi alırken nelere dikkat edilmeli ?

Takipçi almayı düşündüğünüz sitelerin referanslarına, tasarımına kısacası her noktasına itina göstererek İnstagram takipçi satın al yöntemine başvurmalısınız. Bu hususlara dikkat ettiğiniz takdirde sorunsuz şekilde takipçi sayınızı arttırmış ve yeni takipçilere yönelik yürüyüşünüze hızlı adımlarla devam etmiş olursunuz. Popüler olmanın peşinde koşan insan sayısı her gün artarken, sosyal medya mecraları da bunu gerçekleştirebilme imkanı sunmaktadır. Bazen bir fotoğraf, bazen se bir video kişilerin, şirketlerin kaderini değiştirmektedirİnstagram takipçi satın al yöntemi ile bu durumun gerçekleşmesi daha kolay bir hal almaktadır. Sonuç olarak var olmanın yollarından biri haline gelen sosyal medya imkan ve fırsatlarıyla kişileri uzun yıllar daha meşgul edecek gibi görünmektedir.

2017-12-09 12:32:14

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Günümüzde sosyal medya platformlarının artmasına paralel olarak sosyal medya korsanları da artış göstermiştir. Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve Snapchathesapları

Sosyal Medya Üzerinden Canlı Yayın

Sosyal Medya Üzerinden Canlı Yayın

Sosyal Medya Üzerinden Canlı Yayın Sosyal medya, son on yıl içinde oldukça gelişen ve sürekli yenilenen bir ortamdır. Özellikle bilgisayar ve internet teknolojilerinin giderek gelişme göstermesi,