Instagram’ın Işıltı Efekti: Kirakira+

Instagram’ın Işıltı Efekti: Kirakira+

Ünlüler, moda bloggerları, make up artistlerinin kullandığı İnstagramın yeni gözdesi kirakira+ programını siz hala denemediniz mi?
İnstagramda son dönemde en çok kullanılan ve merak edilen ışıltı efektleri ünlüler, moda bloggerları ve makeup artistleri tarafından hemen hemen bütün videolarda kullanılmaya başlandı. İnstagramın bu yeniliği sayesinde videoların her yerinde ışıldayan elbiseler, eyelinerlar, ayakkabı ve çantalar görmek mümkün hale geldi. Ancak bu uygulama instagrama konulan kısa hikayeler ve fotoğraf için kullanılan bir filtre değil.
İnstagram ışıltı programı olarak bilinen ve app store’da en çok satan uygulamalar arasında ilk sırada yer alan kirakira uygulaması 0,99 dolar yani 3,76-TL karşılığında satın alınabiliyor. Şimdilik yalnızca apple kullanıcılarına sunulan programın ilerde diğer kullanıcılar sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.
Uygulamanın aktif hale gelebilmesi için parlak veya metalik bir şey bulması gerekiyor. Bu nesneyi bulduktan sonra nesneye gerçek zaman animasyon parıltıları ekleyerek ışıltılı bir görüntü oluşturuyor. Kirakira+ programı hem videolara yani hareketli görüntülere hem de fotoğraflara yani hareketsiz görüntülere ışıltı efekti verebiliyor. İki yıldan beri kullanıma sunulan ışıltı programı son dönemde ünlülerin ve bloggerların kullanımı sonucunda trend olmayı başarabilmiştir.
Apple store’da bulunan Facetune ve Dark sky gibi ücretli uygulamalardan çok daha trend durumda olan kirakira+ uygulaması Hollywood yıldızları tarafından da oldukça rağbet görmektedir. Kendall Jenner, Kylie jenner, Rosie Huntington-Whitel, Eve Chen gibi isimlerin sıklıkla bu uygulamadan faydalandıklarını görebilirsiniz. Uygulama ön ve arka kameranın her ikisini de kullanırken ışıltı efekti verebilmektedir. Bunun yanı sıra flash açık bir şekilde çekim yapıyorsanız yine kirakira+ uygulaması ile ışıltı efektinden faydalanabilirsiniz.

Daha havalı ve kaliteli görüntüler oluşturmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan kirakira+ uygulaması özellikle düğün, doğum günü, cadılar bayramı gibi konsept fotoğraflara da oldukça renk katmaktadır. Giymiş olduğunuz kıyafetlerin içinde bir star gibi parıl parıl parlamak ve benzersiz bir fotoğraf yakalamak istiyorsanız bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Unutmayın ilgi çekici fotoğraflar paylaşarak instagramda daha fazla kullanıcıya ulaşmanız ve takipçi kazanmanız oldukça kolaylaşacaktır. 

2018-01-15 16:42:46

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram’da Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram’da Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Popüler paylaşım uygulaması Instagram’da birçok kullanıcının dert ettiği konulardan biri de arama geçmişini silme sorunudur. Kullanıcılar arama geçmişlerini tam anlamıyla nasıl sileceklerini

Instagram Reklamları Nasıl Oluşturulur?

Instagram Reklamları Nasıl Oluşturulur?

Instagram’ın 500 milyon kullanıcı sayısına ulaşmış olması uygulamanın artık sadece kişisel kullanıcılar için kullanılmadığını da söylemek gerekiyor. Bunun dışında artık markalar

İnstagram Hikayelerine En Çok Bakılan Ünlü

İnstagram Hikayelerine En Çok Bakılan Ünlü

Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.Bu blogumuzda sizlere instagram hikayelerinde en çok görüntülenme alan kişiden bahsedeceğiz ; Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından