Instagram Kapalı Yani Gizli Profili Görmek

Instagram Kapalı Yani Gizli Profili Görmek


İnstagram sayesinde bir çok kişi bir birini takip ederek etkileşim içerisinde olmayı başarmaktadır. Bu kişiler arasında yer alan özelliklerden en önemlisi ayın platformda buluşmak diyebiliriz. Avantajlı çıkmak ve her zaman istediğiniz etkileşimi almanız için de bir o kadar beğeni ve takipçi sayınızın önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Sizlere artı bir değer katacak olan İnstagram profil bilgileri ve üst düzey yenilikler ile birlikte avantajlardan hemen yararlanabilirsiniz. Sitemizde sunulan imkanlar dahilinde İnstagram’ın her alanında hizmet veridğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz. İnstagram hesaplarınız üzerinden denk gelmeniz ya da bir başkasının ilgi çekici profil olarak sizleri görmesi de son derece önemli bir konudur. Gizliliğe önem veren kişilerin profillerini herkese açık ya da sadece arkadaşlarıma açık şekilde kapatabilmeleri de önemli riskleri beraberinde getirmektedir. Özellikle keşfet butonu sayesinde bir başkasının ilgi odağı olarak rahatsız edilebilir ya da öğrenmek istediğiniz fakat takip etmediğiniz birinin profilini görüntlemeniz gereken durumlar olabilir. Bu aşamada insanların akıllarına direk İnstagram kapatlı profili görme konusu gelmektedir. Önem niteliği yüksek olan bu konu bir çok kullanıcı tarafından gizli olarak işaretlenmektedir.


İnstagram Kullanımındaki Temel Seçimler

İnstagram kullanımı esnasında karşınıza bu konu üzerinden 2 temel seçim hakkı sunulur. Bunlardan birisi herkese açık olarak işaretlemek ve profilinizi tüm dünyada sizleri takip eden yada etmeyen hereks tarafından aynı şekilde görmeniz anlamını taşımaktadır. Bir diğer seçenek ise Özel kullanım olarak geçmektedir. Bu seçenekte ise sadece izin verilen kullanıcılar tarafından hesaplara ve içeriklere erişim sağlaması mümkün olabilmektedir. Bu aşamada sizleri takip etmeyen ya da izin vermediğiniz bir kullanıcının sizlerin hesaplarını görmesi pek mümkün değildir. Uyarı olarka ise “Bu hesabı ya da içeriği görmek için kullanıcıyı takip et” şeklinde bir uyarı ile karşılaşabilirsiniz. Bu uyarı ise kişi sizin takip etmenize onay verdiği andan itibaren ortadan kaybolur ve erişim sağlanmış olur.

İnstagram Kapalı Profil Görmek Konusunda Yardım

İnstagram hesaplarınızdan birinin profilini görmek için çeşitli yöntemler vardır. Öncelikli olarak kişiyle doğrudan iletişime geçerek gerçekten tanıyor olduğunuzu ve takip isteğinizi onaylaması gerektiğini söyleyebilirsiniz. Karşı taraftaki kişi sizlere onay verdiği andan itibaren zaten bütün hesabı ve içeriğini görmeniz mümkün olabilmektedir.

Sahte hesap ise diğer bir konudur ve kullanıcının yakın arkadaşlarını tahmin etme mantığı ile birlikte sizlerin de aynı isimde bir hesap açarak takip isteği göndermeniz sonucunda gerçekleşebilmektedir. Biliyorsunuz ki pek etik bir davranış olmadığı gibi kesin bir çözüm olmadığının sizlerde farkındasınızdır. Bir erkeği takip etmeniz gerekiyorsa bir kadın profili ile ona takip istediğinde bulunmak daha etkili ve kolay bir yöntem olabilmektedir. Bir kadın hesabı için de yine kadın hesabı zararsız ve her hangi bir sorun teşkil etmeyeceği anlamında daha etkili olabilmektedir. Ama yine de bizleri kişi ile doğrudan temasa geçerek erişiminize izin vermeniz gerektiği yönündedir. Diğer türlü kuralları biz sizlere ne kadar söylesek ve fikir versek dahil yine de etik olmadığının altını çizmek istiyoruz.

Privateinstagramviewer adında bir profil görüntüleme aracından da sizlere bahsetmeden konumuzu sonlandırmayalım. İnstagram üzerindeki profilleri görmenize olanak tanıyan bu site ve sistem sayesinde yine hesaplara kolay bir şekilde erişme imkanınız olduğu gibi eski tarihli hesaplara ulaşmak daha yüksek bir ihtimalden ibarettir. Bu ihtimal dahilinde şansınızı deneyebilir ve İnstagram hesabını görüntülemek istediğiniz kişinin profil bağlantısını bu sisteme girerek avantaj yakalayabilirsiniz.

2018-06-05 09:14:46

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Filtreleri için Yeni Modeller Üzerinde Çalışılıyor

Instagram Filtreleri için Yeni Modeller Üzerinde Çalışılıyor

Sosyal medyanın sıkça kullanılan uygulamalarından biri olan Instagram’ın, en çok tercih edilen ve kullanıcıların hemen hemen her paylaşımında kullandığı Instagram Filtreleri yeni

Kayıtlı Telefon Numaram Değişti Giriş Yapamıyorum

Kayıtlı Telefon Numaram Değişti Giriş Yapamıyorum

Instagram Telefon Numaram Nedir ? Instagram telefon numaram, sosyal medya uygulaması Instagram’a giriş yaparken kullanıcı adı ya da e-posta yerine geçen kimlik doğrulama için kullanılan kullanıcı

Facebook’tan Canlı Yayında İntihar Önlemi

Facebook’tan Canlı Yayında İntihar Önlemi

Facebook gibi milyonlarca üyesi olan bir sosyal medya ağını kontrol etmek de gün geçtikçe zorlaşıyor. Özellikle Facebook üzerinden canlı yayın yapmanın önü açıldıktan sonra