İnstagram Kaplanlı Selfie'lere Uyarı

İnstagram Kaplanlı Selfie'lere Uyarı

İnstagram hergün gelişen yenilikler getirilen büyük bir platform olmayı başardı.Son zamanlarda sıklaşan hayvanlarla selfie'lerine İnstagram'dan (özellikle vahşi hayvan / kaplan / koala gibi) karşı bir uyarı geldi.;

Pek çok Instagram kullanıcısı hayvanat bahçelerinde ya da doğal yaşam ortamlarından çok uzakta sergilenen kaplanlar, aslanlar, koala ya da yunuslarla fotoğraf çekip paylaşıyor. Yaban hayatı koruma grupları, bu merkezlerde hayvanlara kötü muamele yapıldığını belirtiyor. Ayrıca yabani hayvanların insanlarla bu kadar iç içe olmasının hayvanlar için oldukça travmatik olabileceğini ekliyorlar.

Konu hakkında somut bir adım atan Instagram da hayvanlarla çekilen selfie'lerin önlenmesi için adım attı.

Böylelikle Instagram'da #koalaselfie, #lionselfie #koalahugs ya da #tigerpet gibi hashtagler aratan kullanıcılara uyarı geliyor.

Fotoğraf paylaşım uygulaması, bu etiketlerin aratılması dahilinde "Instagram'da hayvan istismarına ve nesli tükenen hayvanların veya parçalarının satışına izin verilmez. Hayvanlara veya çevreye zararlı davranışları teşvik eden gönderilerle alakalı olabilecek bir konu etiketi aratıyorsun." uyarısı veriyor.

Şirket, yaban hayatı kullanarak içerik paylaşma konusunda kullanıcıları bilinçlendirmek için bu kararı aldığını söylüyor.

Bu arada hayvanlarla selfie çekimlerinde yeni uygulamalara giden tek sosyal medya uygulaması Instagram değil. Snapchat'tede aynı durumlar bulunmakta ama snapchat herhangi bir karşı gösteriş de bulunmadı.

Tinder da Temmuz ayında, kullanıcılarının profillerinde kaplanlar ile selfie bulundurmamasını istemişti.

Instagram hesabınızı tamamen Türk takipçiler ile şenlendirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, hiç vakit kaybetmeden instakedi.com adresine bağlanın ve buradan % 100 Türk takipçi paketleri satın alın. Site içerisinde sizi çeşit çeşit instagram beğeni ve instagram takipçi paketleri bir arada bekliyor olacaktır. Hileler için sitemizi kullanınız.

Bu büyük platform'da sizde bu kadar takipçilerinizin olmasını ister miydiniz ?

Eğer cevabınız evet ise yapmanız gereken çoğu ünlünün de kullandığı yollardan olan instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi kullanmak.İnstagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi için de en güvenilir en hızlı ve en iyi adres olan sitemizden yararlanabilirsiniz.Veya her 1 saatte verdiğimiz 250 takipçi/beğeni kredisini kullanabilirsiniz.Verdiğimiz kredileri kullanarak'ta ücretsiz instagram takipçi hilesi ve ücretsiz instagram beğeni hilesi kullanmış olursunuz.

2017-12-05 13:14:03

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Takipçim Yetmiyor Ne Yapmalıyım ?

Takipçim Yetmiyor Ne Yapmalıyım ?

Ünlüler dünyasında bile paylaşım rekorları kıran, aynı zamanda kendi dünyasında şöhretler oluşturan ve en çok rağbet gören sosyal paylaşım platformu haline gelen instagram da takipçi

İnstagram Görüldü Atmadan Hikaye Görüntüleme

İnstagram Görüldü Atmadan Hikaye Görüntüleme

Bazı arkadaşlarınızın Instagram Hikayeleri özelliğiyle yaptığı paylaşımları onların haberi olmadan görüntülemek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizleri anonimliğinizi

Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız, Instagram takipçi kasma hilesi yaparak 300 takipçiyi ücretsiz kazanabilirsiniz.