İnstagram Takipçi Hilesi 2018

İnstagram Takipçi Hilesi 2018

İnstagram Nedir?
Artık elinde akıllı telefon olmayan kalmadı. En gencimizden en yaşlımıza kadar herkeste akıllı telefonları görebiliyoruz.Bugünde de sosyal büyük başarılı bir paylaşım platformu olan İnstagram en önlerde en çok kullanılan programlar arasında.

İnstagramı Tanıyalım
İnstagramdan bahsetmek gerekirse, 2010 yılında öncelikli olarak İOS olarak geliştirilen daha sonra diğer platformlarda da kendine sağlam bir yer edinen bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. İnstagram uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları paylaşarak çok kısa sürede çok fazla insana ulaşabilme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. İnsanlar uygulama sayesinde sizi takip edebiliyor, fotoğraflarınızı beğenebiliyorlar. Uygulama bu kadar çok tutunca haliyle insanlar bu uygulama içinde tanınırlığını arttırma, takipçi sayısını çoğaltma peşine düşüyorlar. İnstagram takipçi hilesi ile takipçi sayısını arttırma yoluna gidebiliyorlar.Sitemizde sizlere takipçi ,beğeni ve yorum hizmetinden en iyi en hızlı ve en güvenli hizmeti sunuyor. 

İnstagram takipçi hilesi nedir açıklıyalım ;

İnstagramda fenomen olmak için başvurulan siteler aracılığıyla belli bir ücret karşılığı yapılan hiledir.Tamamen yasal ve güvenlidir.Hatta ünlüler bile bu hileye başvurmaktadır.

Peki Nasıl Kullanılır ?

İnstagram takipçi , beğeni ve yorum hilesi için sitemiz size en uygun ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.Sitemize İnstagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra üst kısımdaki araçlar bölümüne gidip krediniz kadar takipçi yorum ve beğeni hilesi alabilir yada paketler bölümüne gidip belli bir ücret karşılığı paket alabilirsiniz.

Eğer bu hileyi kullanmak istiyorda fazla para harcamamak istiyorsanız ;

İşte o zaman bot takipçi hilesi devreye giriyor.Bot takipçiler diğer takipçi hilelerine göre kat ve kat daha ucuz takipçi hilesidir.Normal hileden tek farkı bu bot takipçilerin gerçek bir kullanıcı olmaması.Bot takipçilerin adlarının çok saçma olması.Eğer buna razıysanız paketler bölümünden bot takipçi satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Ayrıca her saatte bir size verdiğimiz 250 takipçi  kredisi ile ücretsiz instagram takipçi hilesini kullanabilirsiniz.

Hileyi sitemiz harici başka bir siteden kullanmayınız.

2017-12-07 11:00:07

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipçi Uygulaması

İnstagram Takipçi Uygulaması

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. Popüler fotoğraf yayın yapılan uygulamalardan bir olan İnstagram her geçen gün kullanıcı

Instagram’da Ekran Görüntüsü

Instagram’da Ekran Görüntüsü

Instagram bir süredir yeni bir özellik test ediyor. Bu özellikle her kullanıcı da şu anda aktif değil. Bu yüzden bu özellik şu anda sadece bazı kullanıcılar için aktif edilmiş durumda. Bu

Facebook Yüz Tanıma Teknolojisi Geldi

Facebook Yüz Tanıma Teknolojisi Geldi

Bugün itibariyle Facebook hesaplarına giriş yapan bazı kullanıcılar Facebook’un haber akış sayfasındaki yeni bir bilgilendirme mesajı ile karşılaştılar. Bu mesajda kullanılan ifade “Facebook