instagram takipçi hilesi indir

instagram takipçi hilesi indir

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız.

Bugün sizlere instagram takipçi kazanma ve instagram takipçi hilesi uygulaması olan instagram takipçi hilesi indir  uygulamasını tanıtacağız. Bu uygulamalar instagram üzerinde takipçi kazanmanıza yarar ve Cafer Abi uygulaması bizimde kullandığımız güvenli bir android uygulamasıdır. Uygulamayı en alttan indirip güvenle kullanabilirsiniz.

Fakat ilk önce takipçi ve beğeni uygulamalarının kullanım mantığını öğrenelim;
Bu uygulamalar sizlere nasıl takipçi ve beğeni kazandırıyor ve bu takipçi ve beğeniler nereden geliyor diye merak ediyor gibisiniz. Aslında mantık çok basittir. Bu tarz uygulamalar havuz mantığı ile çalışmaktadır. Havuz mantığı sistemi ise bir adet server uygulamanın kaynağı olan sistem vardır. Bu uygulamayı google play store üzerinden indirdikten sonra bütün kullanıcılar uygulamayı kullanmak için bağlandıklarında sistem takipçi kazanmak isteyenleri birbirleri ile eşleştirip takip ettirmeye başladır.

2018-06-01 10:42:49

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Güvenlik Açığı İçin Önemli Açıklama

Instagram Güvenlik Açığı İçin Önemli Açıklama

Sosyal medyanın dev uygulamalarından biri olan Instagram, geçtiğimiz günlerde ciddi bir sorun ile karşı karşıya kalmıştı. Sosyal medya devinin sorun yaşamasının nedeni, son dönemde tüm

Sosyal Medya Ve Kişisel Gelişim

Sosyal Medya Ve Kişisel Gelişim

Sosyal Medyanın Kişisel Gelişimdeki Rolü Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri arttıkça kullanım alanları da genişlemeye başladı. Başlarda Facebook'ta çocukluk arkadaşlarını arayan insanlar

Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz

Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz

Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz Telefonunuz sizin her şeyiniz mi, onsuz adım bile atmıyor musunuz, yeni çıkan tüm uygulamalar sizin olsun mu istiyorsunuz? Bu yazımız sizin için.