instagram takipçi hilesi indir

instagram takipçi hilesi indir

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız.

Bugün sizlere instagram takipçi kazanma ve instagram takipçi hilesi uygulaması olan instagram takipçi hilesi indir  uygulamasını tanıtacağız. Bu uygulamalar instagram üzerinde takipçi kazanmanıza yarar ve Cafer Abi uygulaması bizimde kullandığımız güvenli bir android uygulamasıdır. Uygulamayı en alttan indirip güvenle kullanabilirsiniz.

Fakat ilk önce takipçi ve beğeni uygulamalarının kullanım mantığını öğrenelim;
Bu uygulamalar sizlere nasıl takipçi ve beğeni kazandırıyor ve bu takipçi ve beğeniler nereden geliyor diye merak ediyor gibisiniz. Aslında mantık çok basittir. Bu tarz uygulamalar havuz mantığı ile çalışmaktadır. Havuz mantığı sistemi ise bir adet server uygulamanın kaynağı olan sistem vardır. Bu uygulamayı google play store üzerinden indirdikten sonra bütün kullanıcılar uygulamayı kullanmak için bağlandıklarında sistem takipçi kazanmak isteyenleri birbirleri ile eşleştirip takip ettirmeye başladır.

2018-06-01 10:42:49

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takipçi hilesi 1k

instagram takipçi hilesi 1k

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. instagram üzerinden takipçi arayışınız varsa eğer çok cüzi miktarlarla satın alabileceğinizi

instagram takipçi hilesi 1000

instagram takipçi hilesi 1000

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız. Instagram araçlarını kullanırken bilmemiz gereken tek şey ise doğru ve güvenli araçları

İnstagram'dan Sınırlama ve Uyarı

İnstagram'dan Sınırlama ve Uyarı

İnstagram hergün gelişen yenilikler getirilen büyük bir platform olmayı başardı.Son zamanlarda sıklaşan hayvanlarla selfie'lerine İnstagram'dan (özellikle vahşi hayvan / kaplan / koala gibi)