İnstagram Yeni Özellikler Geliyor

İnstagram Yeni Özellikler Geliyor

Facebook‘un popüler sosyal platformu Instagram, bugün gençleri hedef alan yeni bir özellik daha kazandı. Bu özellik yaratıcılığınızı gözler önüne sermenize aracılık ediyor.

Sürekli olarak yeni özelliklerle geliştirilen Instagram, yeni özelliğiyle gelen fotoğraflara verilecek cevapları hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getiriyor. Özellik direkt mesaj bölümünde çalışıyor. Bir arkadaşınız size özelden fotoğraf gönderdiği zaman, buna fotoğraf ile karşılık verebiliyorsunuz. Yeni özellikte ise iki fotoğraf bir araya getirebiliyor. Arkadaşınızdan gelen fotoğraf ile sizin çektiğinizi bir araya getiren platform, bu noktada kişilere çizim yapma şansı da tanıyor. Böylelikle iki fotoğraf ve çizim yeteneğinizi kullanarak ilginç sonuçlar oluşturabiliyorsunuz. Bu noktada yazı ile çıkartma desteği de verilirken, ilginç sonuçlar elde edilebiliyor.

Instagram’ın Snapchat’den resmen çaldığı Hikayeler’in kullanıcı sayısı, Snapchat’in kullanıcı sayısını aştı. Platform, ünlü GIF paylaşım sitesi Giphy’yi kullanarak artık Hikayeler’de GIF paylaşmamıza olanak tanıyacak. 

Instagram’ın Android için bir Beta uygulaması bulunuyor fakat iOS için bulunmuyor. Bu sürüm, geliştiricileri ve sosyal medya uzmanlarını yenilikler sunulmadan önce test etmeleri için planlanıyor. 

Bir diğer beklenen özellik ise Hikayeler’e gönderilen içeriklerin uygulama içinde depolanabilmesi. Normalde bu içerikleri cihazımızın hafızasına kaydedebilsek de maalesef uygulama içinden siliniyorlar. Görünüşe göre artık öyle olmayacak ve kendi Hikayelerimizi yıllar sonra bile görebileceğiz. 

Bu yılın başından beri test edilen bir özellik olan Yakın Arkadaşlar listesi, artık son haline kavuşuyor. En yakın arkadaşlarınızı seçtiğiniz bir gruba dahil edip, gönderileri yalnızca onlarla paylaşabiliyor ve DM gönderebiliyorsunuz.

Gönderileri artık kolayca WhatApp’ta paylaşmak için gerekli geliştirmeler tamamlandı. Yakında her iki uygulama da birbirine daha uyumlu şekilde çalışmaya başlayacak. 

Bu özelliklerin ne zaman kullanıma sunulacağına dair bir bilgi ise maalesef henüz bulunmuyor.

İnstagram takipçi hilesi için düzenlenmiş sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

2017-12-05 13:55:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Arttırma Sitesi

Instagram Takipçi Arttırma Sitesi

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız Instagram takipçi arttırma sitesi, takipçi hilesi hizmetiyle kullanıcının takipçilerini

İnstagram'ın Yeni Modası : Makyaj ve Doğallık

İnstagram'ın Yeni Modası : Makyaj ve Doğallık

Merhaba değerli kullanıcıları,Bu blogumuzda instagram'ın son modası/yeni modası olan yarı makyajlı yarı doğal fotoğraf paylaşımı hakkında bilgi vereceğiz. Kadınlar son zamanlarda, #thepowerofmakeup

Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Günümüzde sosyal medya platformlarının artmasına paralel olarak sosyal medya korsanları da artış göstermiştir. Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve Snapchathesapları