Ücretsiz Bitcoin Alabilir Miyim ?

Ücretsiz Bitcoin Alabilir Miyim ?

Ücretsiz Bitcoin Alabilir miyim?

Bitcoin yükseldikçe insanların bitcoin'e sahip olma hevesleri de oldukça artıyor. Bitcoin'e yatırım yapacak paranız yoksa zamanınız bol ve bilgisayar başındaysanız, yine de bitcoin kazanmak istiyorsanız aşağıda belirtilen şıklardan yola çıkarak bitcoin sahibi olmanız mümkün.


Sörf İnternet Siteleri / Reklamları görüntüleyerek Bitcoin Kazan

BTCClicks.com tıklama başına 500 satoshi kazanın, tavsiye bonusu % 7.5, Otomatik sörf reklamları mevcuttur. Her gün 1000'den fazla satoshi reklamı var. En az para çekme 10,000 satoshi'dir. Tıklama başına 0.00065 mBTC'ye kadar kazanırsınız. Bağlı şirket başına / havale tıklaması başına 0,00052 mBTC kazanılır. Minimum ödeme, 0.10000 mBTC'dir. % 40 ila % 80 komisyon ile Ortaklık / sevk programı vardır. Gördüğünüz gibi, 24 saat boyunca 20 saniyelik reklamları izlesek bile 0,0216 BTC yapılabilir. Temel olarak, 24 saat çalışma karşılığında 9.612 dolar kazanabilirsiniz.

Reklam görüntüleyerek Bitcoin kazanın

Günlük Garantili Reklamlar, Tıklama Başına 100 Satoshi Kazandırır. Büyük Ortaklık Programı, Başvuru başına 50 Satoshi Kazanırsınız. CoinBulb sitesi, tıklama başına 0.00110 mBTC'ye kadar kazandırır. % 60 -100 tavsiye bonusu da kazanmanız mümkün. Minimum ödeme sadece 0,3 mBTC'dir. Bitcoin cüzdanınıza anında ödeme yapılır.

Bitcoin kazanmak için oyun oyna

Zamanı öldürmenin bir yolu olarak da değerlendirilen oyunlar, herhangi bir yatırım gerektirmeyen çeşitli Bitcoin oyunları vardır ve bunları oynarken Bitcoin kazanmanıza izin verir. Onları eğlenceli bir musluk olarak düşünün, çünkü muhtemelen zamanınızı boşa harcayacak ve çok az kazanç elde edersiniz.

Nicehash aracıyla kendi Bitcoin'inizi çıkarın

Kendi Bitcoin'inizi elde etmenin ilk yolu madenciliği kullanmaktı. 2009'da, her blok mayınlı (ortalama her 10 dakikada bir) hesaplama problemini çözmeyi başaran şanslı kişiye 50 BTC ödül getirmekteydi. Şimdilik her blokta 12,5 bitcoin getiriyor. Ödül hâlâ ilgi görürken, bazı kazanma yolunda duran bazı sorunlar var: Karıştırma zorluğu son yıllarda önemli ölçüde arttı. Hiçbir ekipman, Bitcoin için rekabet etmek için yeterli hesaplama gücüne sahip değildir. Nicehash aracını kullanın ve karma bilgisayar kuvvetinizi satmaya başlayın.

2018-02-03 00:23:23

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Hikaye Tanıtımı Öne Çıkanlar ve Hikayeler Arşivi

Hikaye Tanıtımı Öne Çıkanlar ve Hikayeler Arşivi

Bugün Instagram Hikayeleri'ndeki en sevdiğiniz anları tutup kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak şekilde paylaşmanıza olanak tanıyan iki yeni araç sunuyoruz. hikayeler Vurguları, profilinizin

instagram Takipçi Siteleri

instagram Takipçi Siteleri

Günümüzde pek çok sosyal medya platformunu insanlar aktif olarak kullanmaktadırlar. Bu sosyal medya platformlarından biri de instagramdır. İnstagram çok fazla aktif kullanıcı olan bir sosyal

instabayim takipçi

instabayim takipçi

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız.  Ancak sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor olmanız sizin daha çok kişiye