Uygulama İçin Yeniden Gönderim Instagram’da Aktifleşiyor

Uygulama İçin Yeniden Gönderim Instagram’da Aktifleşiyor

En popüler ağlardan birisi olan Instagram’ n sahibi değişince kendisi de baştan aşağı yenilenmeye başladı. Bildiğiniz gibi yeni sahibi aynı zamanda Facebook kurucu M.Zuckerberg. Sahibi değiştikten sonra uygulama içi değişimlerinde günden güne arttığı Instagram, bünyesinde kayıtlı kullanıcı sayısını da sürekli olarak arttırıyor. Üye sayısının artması ile birlikte kullanıcılar birçok farklı yeniliğin Instagram’ da kullanılmaya başlanmasını talep etmeye başladı. Instagram’ da bu isteklere kayıtsız kalmadı ve güncellemeleri test aşamasına soktu. Peki yeni Instagram özellikleri nelerdir?
Sosyal ağlar, hayatımıza doğrudan etki ettiği ve büyük bir topluluğu bünyesinde barındırdığı için devamlı olarak yenilik ve güncelleme yapmak sorundadır. Diğer sosyal ağlar ile karşılaştırıldığında bu yenilik ve güncellemelere en çok yer veren sosyal ağ tabii ki Instagram. Bunda sahibinin değişmesi de etkin rol oynamış olabilir. Bu neden ile sürekli olarak kullanıcı sayısı artıyor ve kullanımı basit ara yüzü ise çok beğeniliyor.

Birçok kişi tarafından merakla beklenen yeni Instagram özellikleri bulunuyor. Bu özellikler üzerinde çalışmalar yapan Instagram ekibi ise yenilikleri kullanıcının beğenisine sunmak için çalışıyor. Ama birçok kişiye hitap eden bir uygulama gerekli testlerden geçmeden yayına konulamaz. Çünkü aksi bir durumda sosyal ağın adı kirlenebilir.

Ama buna rağmen yeni hizmete giren özellikler eskisi kadar gizli tutulmuyor.

Regram Özelliği

Kullanıcılar uygulama içinde paylaşılan bir gönderiyi yeniden paylaşmayı isteyebiliyor. Ama bunun için yan uygulamalardan destek almak zorunda kalıyor. Uygulamaya geçecek yeni Instagram özellikleri ile birlikte yan uygulamalara gerek kalmadan gönderileri yeniden paylaşabiliyorsunuz.

Hikaye Arşivi

Biliyorsunuz ki Instagram, hikaye özelliğini bir nevi Snapchat uygulamasından çaldı ve buna rağmen Instagram hikayelerini kullanan kişi sayısı Snapchat kullanıcı sayısını geçti. Bunun yanı sıra instagram bu özelliğe de bir yenilik katıyor. Bu yenilik ile birlikte hikayelerde paylaştığınız bir gönderiyi, uygulama içinde kaydedebileceksiniz.

Whatsapp’da Paylaş Seçeneği

Yeni Instagram özellikleri arasında yer alan bir diğer değişim ise Instagram ile Whatsapp uygulamalarının optimize halde çalışabilecek duruma getirilmesi olacak. Bu şekilde Instagram’da paylaştığınız bir gönderiyi Whatsapp ile arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz.

2018-01-13 18:53:02

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Hikaye Kaydetme Özelliği

İnstagram Hikaye Kaydetme Özelliği

Instagram, Snapchat’in Hikayeler özelliğinden sonra Anılar özelliğini de kopyalamaya karar verdi. Hikayelerinizi uygulama üzerinde saklayabilmenizi sağlayan bu özelliğe Instagram

Instagram Keşfet Nedir ?

Instagram Keşfet Nedir ?

Instagram keşfet, Instagram‘ın arama bölümünde karşınıza çıkan popüler fotoğraf ve videolardır. Bu fotoğraf ve videolar genellikle birbirinden farklı kullanıcılar tarafından Instagram’a eklenmiş

En İyi Ücretsiz İnstagram Yorum Hilesi Nedir?

En İyi Ücretsiz İnstagram Yorum Hilesi Nedir?

Evet arkadaşlar instahilesiapp.com Ailesi Olarak Sizlere Gene Bir öncülük Daha yapmaktan gurur duymaktayız İnstagram son zamanlarda fazlaca talep gören ve kullanılması her geçen gün artan bir