WhatsApp Mesaj Silmek

WhatsApp Mesaj Silmek

Merhaba çok değerli instahilesiapp.comi kullanıcıları.İnstagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi için en uygun ve en güvenli olan adrese yani sitemizi tercihiniz için teşekkürler.

Bu blogumuzda sizlere whatsapp'da nasıl mesaj silinir bunu anlatacağız .

Mesajları silme

Mesajları herkesten veya sadece kendinizden silebilirsiniz.

Mesajları herkesten silmek için

Mesajı herkesten sil, gönderdiğiniz belirli mesajları bir gruptan veya tek bir sohbette silmenizi sağlar. Bu, özellikle yanlış sohbete bir mesaj gönderdiyseniz veya gönderdiğiniz mesaj bir hata içeriyorsa yararlıdır.

Herkes için başarıyla sildiğiniz mesajlar, alıcılarınızın sohbetlerinde (*) "Bu mesaj silindi" olarak görülecektir. Aynı şekilde, sohbet sırasında "Bu mesaj silindi" görürseniz, gönderen mesajını herkesten silmiş demektir.

Mesajları sadece gönderdikten sonra yedi dakikaya içinde herkesten silebilirsiniz. Yedi dakika geçtikten sonra, herkesten mesajı silmek mümkün değildir. Herkesten mesajı silmek için:

  1. WhatsApp'ı açın ve silmek istediğiniz mesajın bulunduğu sohbet sayfasına gidin.
  2. Mesaja dokunup basılı tutun > menüden Sil seçeneğini seçin. İsteğe bağlı olarak, aynı anda birden fazla mesajı silmek için daha fazla mesaj seçin.
  3. Sil'e dokunun  > Herkesten Sil.

Not:

Mesajları kendinizden silmek için

Mesajı benden sil, telefonunuzdan gönderdiğiniz veya aldığınız ileti kopyalarını silmenizi sağlar. Bunun alıcılarınızın sohbetlerinde bir etkisi yoktur. Alıcılarınız iletileri sohbet ekranında görmeye devam eder. İletileri kendinizden silmek için:

  1. WhatsApp'ı açın ve silmek istediğiniz mesajın bulunduğu sohbet sayfasına gidin.
  2. Mesaja dokunup basılı tutun, menüden Sil seçeneğini seçin. İsteğe bağlı olarak, aynı anda birden fazla mesajı silmek için daha fazla mesaj seçin.
  3. Sil'e dokunun  > Benden Sil.

Önemli Not: Mesajı silme işlemini gerçekleştirmeden önce birinin okumuş olduğunu da unutmamak gerektiğini hatırlatarak, WhatsApp gönderdiğiniz mesajı silebilmeniz için 7 dakikalık bir süre tanıyor. Eğer bu süre içinde mesajınızı silemezseniz, herkesten mesajı silmek  artık mümkün olmayacaktır.

2017-12-11 12:10:44

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Mesenger Yeni Bir Özellik Kopyaladı (Klonladı)

Mesenger Yeni Bir Özellik Kopyaladı (Klonladı)

Messenger Facebook’un üzerinde en çok düşündüğü platformlardan olabilir. Yakın zamanda gerek işletmeler için gerekse son kullanıcı için yeni özellikler kazanan Messenger

Instagramda Takipçi Sayısının Önemi Ve Takipçi Hilesi

Instagramda Takipçi Sayısının Önemi Ve Takipçi Hilesi

Takipçi Ve İnstagram Sosyal medya günden güne popülaritesini arttırmakta. Her gün milyonlarca insan sosyal platformlarda yüzlerce paylaşım yapıp, yaşamlarını gündüz den gecesine paylaşıyorlar.

Sanal Para İle Alışveriş Yapılır Mı?

Sanal Para İle Alışveriş Yapılır Mı?

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte insanların ihtiyaçları da artış göstermektedir. Binlerce çeşit ürünlerinin pazarlandığı sanal âlemde her şeyi bulmak bir yana, ödeme konusunda da bayağı